Za duży na bajki

i

Autor: AKPA Za duży na bajki

Czy będzie Za duży na bajki 2? Filmowy Walduś odpowiedział!

2023-03-22 15:43

Za duży na bajki to film, który miał swoją kinową premierę w marcu 2022 roku. Szybko stał się prawdziwym hitem wśród widzów, a duże brawa zebrał główny bohater Walduś, w którego wcielił się Maciej Karaś. Zastanawiacie się, czy będzie druga część familijnego filmu? "Walduś" zdradził to na swoim Instagramie!

Czy będzie 2 część Za duży na bajki? takie pytanie zadaje sobie każdy, kto pokochał tę ekranizację. Za duży na bajki to film, który skradł serce niejednej osoby. Spora dawka dobrego humoru, niebanalne dialogi i dużo rodzinnego ciepła, przyciągnęło do kin wiele osób. Główny bohater Waldi, w którego wcielił się młody i początkujący aktor Maciej Karaś, ma dość wygodne życie. Jest esportowcem w czym realizuje się na sto procent, jednak w domu wszystko za niego robi jego mama (Karolina Gruszka). Wszystko komplikuje się w momencie, gdy jego mama musi wyjechać, a w jego drzwiach pojawia się szlona ciotka Mariola (Dorota Kolak). Po wyjeździe mamy Waldi przeżywa istny horror! Nowa dieta, więcej ruchu, mniej czasu na granie na komputerze, a w dodatku wykonywanie prac domowych i samodzielne chodzenie do szkoły. W pewnym momencie Waldi odkrywa prawdę na temat chorej mamy i wszystko się zmienia, ponieważ musi dorosnąć szybciej, niż planował.

ZOBACZ TAKŻE: Roxie Węgiel gwiazdą czwartej edycji StartUp Music! Zgłoś się do konkursu Radia Supernova

Dzień Wiosny na wesoło - czy Polakom przeszkadza zmiana czasu? #EwelinaPyta

Za duży na bajki 2 - czy będzie druga część?

Familijna komedia Za duży na bajki przepełniona jest dobrym humorem, ale w pewnych momentach potrafi ściskać w gardle ze smutku lub wzruszać do łez. Jesteś fanem Waldiego i zastanawiasz się czy Za duży na bajki 2 będzie w kinach? Znamy odpowiedź! Maciej Karaś, który wcielił się w głównego bohatera, co jakiś czas robi na swoim Instagramie zabawę w pytania i odpowiedzi. W jednym z nich padło zapytanie o to kiedy powstanie druga część filmu. Młody aktor nie wahał się ani chwili i rozwiał wątpliwości swoich fanów:

- Nie jest już do niej daleko, także wyczekujcie na nowe informacje - napisał na InstaStories Maciej Karaś.

Wygląda na to, że premiera kinowego hitu zbliża się wielkimi krokami. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

ZOBACZ TAKŻE: Mieszkanie Dawida Kwiatkowskiego przepełnione jest luksusem. Nie brakuje złota i bieli

Sonda
Za duży na bajki 2 - czy czekasz na 2 część?