Karolina Lizer

i

Autor: AKPA Karolina Lizer

TRANSMISJE

Cztery Strony Folku 2023 - TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać festiwal na żywo?

2023-07-09 17:47

Telewizja Polska zaprasza widzów na dwa dni z muzyką świata. Mowa o festiwalu Cztery Strony Folku, który odbywa się 8 i 9 lipca w Żywcu. Okazuje się, że koncerty zostaną pokazane na żywo w telewizji. Gdzie je oglądać? Kiedy będą powtórki? Odpowiadamy!

Gwiazdy światowego formatu, utalentowani młodzi artyści z różnych kontynentów i najpopularniejsi polscy artyści, czerpiący z folkowych tradycji. Mowa o festiwalu Cztery Strony Folku, który organizuje Telewizja Polska w weekend 8 i 9 lipca w Żywcu. To właśnie tam na scenie publiczność zobaczy między innymi Helenę Mlynkovą, grupę InoRos, Staszka Karpiel-Bułecka, Mateusza Ziółko, zespół Kalush Orchestra, Anię Gąsienica-Byrcyn i nie tylko. Lista gwiazd festiwalu Cztery Strony Folku jest naprawdę długa, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Gdzie i o której oglądać koncert w TV i online? Kiedy będą powtórki? Tego nie można przegapić nie tylko ze względu na artystów i ich muzykę, ale także atrakcje, które przygotowała Telewizja Polska. Podczas koncertu dodatkową atrakcją będzie możliwość udziału w loterii i zdobycia nagrody rzeczowej lub finansowej w wysokości 50 000 złotych.

Wywiad Tulia - Radio SuperNova

Cztery Strony Folku 2023 - TRANSMISJA TV i online

Gdzie oglądać festiwal Cztery Strony Folku? Koncerty możecie oglądać na żywo na antenie TVP2 w sobotę 8 lipca i niedzielę 9 lipca. Start festiwalu Cztery Strony Folku 2023 już od godziny 20:00. Online możecie obejrzeć koncerty za pośrednictwem WP Pilot.

ZOBACZ TAKŻE: Cztery Strony Folku 2023 - GWIAZDY. Kto wystąpi na festiwalu 8 i 9 lipca?

Cztery Strony Folku 2023 - POWTÓRKI

Gdzie oglądać powtórki festiwalu Cztery Strony Folku? Powtórki koncertów zostaną wyemitowane na TVP2 14 lipca o godzinie 21:10, 15 lipca o 14:55 na TVP Polonia i 18 lipca o godzinie 23:40 na antenie TVP Kobieta i 19 lipca o 22:40.

Zabobony i przesądy w Polsce. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 9
Gdy kobieta ładnie wygląda w ciąży to...