Cleo

i

Autor: AKPA Cleo

GWIAZDY

Cleo - wiek, wzrost, nago, partner, gdzie mieszka, rodzina, wykształcenie, Instagram

2024-03-07 15:41

Cleo uchodzi za jedną z popularniejszych i najcieplejszych piosenkarek w Polsce. Nie dość, że wydaje hit za hitem, to jeszcze daje czadu na czerwonym fotelu w The Voice Kids. Co warto wiedzieć o życiu prywatnym Cleo? Poznajcie ją bliżej, zagłębiając się w poniższy artykuł.

Spis treści

  1. Cleo - wiek, wzrost
  2. Cleo - gdzie mieszka
  3. Cleo - rodzina
  4. Cleo - partner
  5. Cleo - nago
  6. Cleo - Instagram

Cleo - wiek, wzrost, bez makijażu, partner, gdzie mieszka: takie frazy interesują wiele osób. Cleo to tak naprawdę pseudonim artystyczny Joanny Klepko, która jest najpopularniejszą piosenkarką w polskiej branży muzycznej. Zanim Cleo stała się gwiazdą, śpiewała w chórze gospel Soul Connection i w duecie Dwie Asie. Później próbowała też swoich sił w programie X Factor, jednak została skrytykowana na castingu przez jurorów i nie przeszła dalej. Mimo to Cleo nie poddała się i spełniła swoje marzenia. W 2013 roku połączyła siły z Donatanem, a ich przyjaźń trwa do dziś. Nie dość, że artystka wydaje hit za hitem i zachwyca wszystkim głosem, to jeszcze koncertuje, a także daje czadu w telewizji na czerwonym fotelu w The Voice Kids! Mimo iż Cleo kocha muzykę, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie, to warto wiedzieć, że z wykształcenia jest architektem krajobrazu.

Polska Christina Aguilera w "The Voice Kids"

Cleo - wiek, wzrost

Ile lat ma Cleo? Wokalistka urodziła się 25 czerwca 1983 roku, w związku z tym ma 40 lat. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Cleo. Okazuje się, że piosenkarka należy do grona niższych kobiet i mierzy około 160 cm wzrostu.

Cleo - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Cleo? Piosenkarka urodziła się w Szczecinie, a dzieciństwo spędziła na warszawskim Ursynowie. W czasach studenckich przez pół roku mieszkała w Paryżu, jednak obecnie mieszka w Warszawie.

ZOBACZ TAKŻE: Co robili zanim byli sławni? Nie zgadniecie gdzie pracował Marcin Miller, Cleo i inni

Cleo - rodzina

Rodzina dla Cleo jest najważniejsza, jednak niewiele wiemy na jej temat. Jedyna kwestia która pojawia się publicznie w sieci to to, że Cleo ma brata bliźniaka Piotrka.

Cleo - partner

Czy Cleo ma partnera? Piosenkarka niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego nie wiemy czy jest ktoś u jej boku.

Cleo - nago

Cleo jest piękną kobietą, dlatego nic dziwnego, że wiele osób poszukuje jej zdjęć bez makijażu, bez bielizny i nie tylko. Takich zdjęć nie znajdziemy w sieci!

ZOBACZ TAKŻE: Czy jesteś dobry w łóżku? QUIZ powie jakim kochankiem jesteś!

Listen on Spreaker.

Cleo - Instagram

Cleo jest aktywna na Instagramie, gdzie publikuje wiele swoich zdjęć i relacji. Dotyczą one bardziej jej kariery, niż życia prywatnego, ale czasami zdarzy się artystce opublikować kadr z wakacji. Znajdziecie ją na Instagramie pod nazwą @cleo_don.

Jak dobrze znasz Cleo?

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę nazywa się Cleo?
Listen on Spreaker.