Cleo

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Cleo w słowiańskim wydaniu powala na kolana. Ciężko oderwać od niej wzrok!

2023-10-03 9:53

Cleo uwielbia robić selfiaczki, a później dzielić się nimi ze swoimi fanami. Teraz gwiazda polskiej sceny muzycznej zapozowała w słowiańskim stylu i oczarowała wszystkich! Na najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć ją w warkoczu, czerwonych koralach i pięknym makijażu!

Cleo jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej pracowitych polskich artystek. Joanna Klepko, bo tak właściwie nazywa się piosenkarka, od lat regularnie koncertuje, wydaje piosenki, występuje w reklamach i od sześciu edycji zasiada na fotelu trenera w The Voice Kids. Wszędzie jest jej pełno, a teraz nie dość że przygotowuje się do nowego sezonu muzycznego show dla dzieci to jeszcze zdradziła swoim fanom, że szykuje nowości. W tym roku mają pojawić się najprawdopodobniej jeszcze dwa single, a w 2024 roku jeszcze więcej, czego Cleo nie może się doczekać! Właśnie to zdradziła pod najnowszym zdjęciem, które zamieściła niedawno na swoim Instagramie. Piosenkarka zaprezentowała się w słowiańskim wydaniu, którym zasłynęła w 2013 roku wydając z Donatanem kawałek "My Słowianie".

CLEO - Spotkałam się z Dodą… (SuperStar)

Cleo w słowiańskim wydaniu

Cleo słynie nie tylko z pięknego wokalu i słowiańskiej urody, ale także ze swojego charakterystycznego kucka, który upięty jest na czubku jej głowy. Teraz piosenkarka pokazała się nie w takim wydaniu lecz w warkoczu, który dopełnił jej stylizację. Artystka postawiła także na czerwone usta, podkreślone oko charakterystyczną dla niej kreską, czerwone korale i głęboki dekolt. Zdjęcie oczarowało jej obserwatorów, którzy nie tylko zasypali ją komplementami, ale także komentarzami na temat nadchodzących nowości. My już nie możemy się doczekać, a Wy? Zobaczcie poniżej jak na najnowszym selfie wygląda Cleo. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Sonda
Lubisz twórczość Cleo?