Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA Justyna Steczkowska

KONCERTY

Ceremonia Zamknięcia Igrzysk Europejskich 2023. Te GWIAZDY zaśpiewają 2 lipca

2023-07-02 15:58

Ceremonia Zamknięcia Igrzysk Europejskich odbędzie się w niedzielę 2 lipca 2023 roku. W związku z tym na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie na wszystkich zgromadzonych czekać będą muzyczne atrakcje, które będzie można zobaczyć także w telewizji. Wiemy, kto podczas ostatniego dnia Igrzysk zaśpiewa na scenie!

Ceremonia Zamknięcia Igrzysk Europejskich 2023 to wielkie wydarzenie, którego nie można przegapić. Co będzie się działo? Jakie gwiazdy wystąpią na scenie? Przypomnijmy, że III Igrzyska Europejskie odbywają się w Polsce w dniach od 21 czerwca do 2 lipca. Pierwszego dnia zawodów odbyło się oficjalne otwarcie, a widzowie mogli zobaczyć na scenie między innymi Roksanę Węgiel. Teraz wielkimi krokami nadchodzi koniec sportowej emocji, dlatego organizatorzy zapewnili wszystkim niesamowitą rozrywkę i na Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie, zaprosili najpopularniejszych artystów z Polski. Na scenie pojawi się Doda, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, a także inni wokaliści, których polska publiczność po prostu uwielbia! Wszyscy artyści Ceremonii Zamknięcia Igrzysk Europejskich są już znani, dlatego oficjalną listę znajdziecie poniżej.

Co to są Igrzyska Europejskie? Ile jest dyscyplin i kto reprezentuje Polskę?

Dzień Ojca na wesoło. Co wkurza tatę i co robi po pracy? #EwelinaPyta

Zamknięcie Igrzysk Europejskich 2023 - kto wystąpi?

Kto wystąpi na Ceremonii Zamknięcia Igrzysk Europejskich 2023? Lista gwiazd jest już znana! W niedzielę 2 lipca w Krakowie na scenie zobaczymy artystów takich jak:

ZOBACZ TAKŻE: Igrzyska Europejskie 2023: KLASYFIKACJA MEDALOWA. Ile medali ma Polska?

Zamknięcie Igrzysk Europejskich 2023 - gdzie oglądać?

Gdzie oglądać Ceremonię Zamknięcia Igrzysk Europejskich 2023? Spektakularne zakończenie III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska, odbędzie się już w niedzielę 2 lipca na Stadionie  im. Henryka Reymana w Krakowie. Wydarzenie jest biletowane, natomiast w telewizji będzie można obejrzeć transmisję na żywo na antenie TVP 1 i TVP Sport. Start o godzinie 20:25.

Sonda
Czy interesujesz się Igrzyskami Europejskimi Kraków-Małopolska 2023?