Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023. Na scenie Roxie Węgiel i nie tylko!

i

Autor: AKPA, materiały prasowe european-games.org Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023. Na scenie Roxie Węgiel i nie tylko!

Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023. Na scenie Roxie Węgiel i nie tylko!

2023-06-20 20:14

Oficjalna Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023 odbędzie się już w środę 21 czerwca. Na scenie w Krakowie zobaczymy między innymi Roxie Węgiel, ale także inne popularne nazwiska z branży muzycznej. Tego nie można przegapić! Sprawdź szczegóły, co będzie się działo pierwszego dnia Igrzysk Europejskich.

Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023 już w środę 21 czerwca! Co będzie się działo? Kto wystąpi na scenie? III Igrzyska Europejskie rozpoczną się huczną ceremonią otwarcia 21 czerwca, a zakończą w niedzielę 2 lipca. Wszystko to odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, ponieważ to właśnie to miasto i Małopolska, stało się gospodarzem imprezy. Co ciekawe, nie tylko w Krakowie, ale także w 11 innych miastach w Polsce - Wrocław, Nowy Sącz, Rzeszów, Myślenice, Oświęcim, Chorzów, Krzeszowice, Zakopane, Krynica-Zdrój, Nowy Targ i Tarnów, będą odbywały się konkurencje z różnych dyscyplin sportowych. Zanim do tego dojdzie, na wszystkich czeka gorąca Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023. Co będzie się działo? Okazuje się, że na wszystkich czekają nie tylko sportowe doznania, ale także i te muzyczne!

ZOBACZ TAKŻE: Igrzyska Europejskie 2023 - skład reprezentacji Polski. Kto z Polski będzie na Igrzyskach w Krakowie?

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023 - DATA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie rozpoczyna się Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023? Data i godzina wydarzenia jest bardzo ważną kwestią. Ceremonia otwarcia Igrzysk odbędzie się w środę 21 czerwca 2023 roku i będzie transmitowana na żywo w TVP1 od godziny 20:25.

Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023 - kto wystąpi?

Kto wystąpi na Ceremonii otwarcia Igrzysk Europejskich? Lista gwiazd jest już znana i okazuje się, że jedną z nich będzie najpopularniejsza piosenkarka młodego pokolenia Roxie Węgiel. Na scenie podczas Ceremoni otwarcia Igrzysk wystąpią także:

  • Tribbs
  • GOLEC UORKIESTRA
  • Kalush Orchestra
  • Daria ze Śląska
  • Kamil Bednarek
  • Zakopower
  • Muniek i Przyjaciele
  • Krzysztof Cugowski

ZOBACZ TAKŻE: Polskie WAGs czyli ukochane piłkarzy. To one kibicują im na trybunach!

Sonda
Będziesz oglądać Igrzyska Europejskie 2023?