Całkowicie naga Britney Spears pozuje w pustej wannie. Tym razem pokazała wszystko!

i

Autor: screen z YouTube/Britney Spears, IG/@britneyspears Całkowicie naga Britney Spears pozuje w pustej wannie. Tym razem pokazała wszystko!

Całkowicie naga Britney Spears pozuje w pustej wannie. Tym razem pokazała wszystko!

2022-11-29 8:28

Britney Spears nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Amerykańska piosenkarka pokazała się całkowicie nago na Instagramie. Miejsce intymne zasłoniła jedynie niewielką emotką kwiatka, jednak i tak widać jej całe ciało. Internauci są w szoku, a jej obserwatorzy po raz kolejny zastanawiają się, czy z wokalistką jest wszystko w porządku.

Britney Spears ze względu na duże sukcesy muzyczne nazywana jest "księżniczką popu". Artystka debiutowała na scenie mają zaledwie 11 lat jako aktorka musicalowa w teatrze Off-Broadway. W wieku 17 lat rozpoczęła karierę w branży muzycznej, nagrywając debiutancki album ...Baby One More Time, który zgodnie z oficjalnymi certyfikatami sprzedaży, sprzedał się w łącznym nakładzie ponad 35 mln egzemplarzy na świecie. Tym samym płyta Britney została najlepiej sprzedającą się płytą nagraną przez niepełnoletniego artystę w historii muzyki. Choć teraz artystka nie nagrywa już muzycznych nowości, to jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje wiele zdjęć i relacji. Najczęściej na jej profilu pojawiają się amatorskie fotografie, na których piosenkarka jest całkowicie nago!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Britney Spears nago

Księżniczka popu po raz kolejny pokazała się całkowicie nago na Instagramie. Tym razem zapozowała w wannie, w której jest tak mało wody, że nawet nie zasłania jej nóg. Wokalistka zasłoniła piersi rękoma, natomiast na niższej, intymnej części ciała umieściła emotkę kwiatuszka. Jej obserwatorzy mocno oburzyli się na widok nowego zdjęcia i zastanawiają się, czy jest z nią wszystko w porządku.

- Czy Twoje dzieci nie prosiły Cię, abyś przestała publikować takie zdjęcia?

- Każdy, kto popiera takie zachowanie, powinien się wstydzić. Coś tu jest bardzo nie tak. To bardzo smutne i doprowadzi to do kolejnej tragedii w Hollywood.

- I dlatego potrzebowała nadzoru

- Ona pilnie potrzebuje opieki medycznej

Przypomnijmy, że Britney Spears odzyskała wolność po blisko 14 latach. W 2021 roku zakończył się jeden z najgłośniejszych procesów sądowych w historii. Kalifornijski sąd przychylił się do wniosku piosenkarki i oficjalnie zakończył nałożoną na nią w 2008 kuratelę, która pozwalała na kontrolowanie nie tylko jej finansów, ale również życia osobistego przez jej ojca. Dodatkowo Britney Spears zeznała, że była ofiarą licznych nadużyć ze strony swojego ojca, a także współpracowników. 

Jak widać 40-letnia Britney Spears korzysta z odzyskanej wolności na całego i chętnie eksponuje swoje wdzięki bez ubrań i bielizny w mediach społecznościowych. Czy tym razem przesadziła i pokazała zbyt dużo? Jej fani są mocno zniesmaczeni.

Sonda
Czy twoim zdaniem Britney przesadza?