Blanka Stajkow

i

Autor: Chloe Hashemi/EBU Blanka Stajkow

Blanka zaśpiewała Solo po niemiecku. Nie uwierzycie jak brzmi Bejba w innym języku!

2023-05-08 12:02

Blanka i jej piosenka Solo to niesamowity hit. Piosenka grana jest w wielu radiowych stacjach, a na serwisach streamingowych podbija listy przebojów. Zastanawialiście się kiedykolwiek jak słynna "Bejba" brzmi w innym języku? Blanka postanowiła zaśpiewać swoją eurowizyjną piosenkę w języku niemieckim. Będziecie w szoku!

Bejba its kinda krejza - to tekst, który od jakiegoś czasu trudno przegapić przeglądając internet. Fragment piosenki Solo w wykonaniu Blanki stał się viralem i trendem, który zawładną TikTokiem w Polsce, ale i na świecie. Przypomnijmy, że Blanka Stajkow to polska reprezentantka, która na Eurowizji 2023 w Liverpoolu wystąpi z piosenką Solo. Numer od dłuższego czasu podbija radiowe listy przebojów, jednak po polskich preselekcjach, gdy artystka zaśpiewała go na żywo, wylała się na nią fala hejtu. Wiele osób zarzuciło jej fałszowanie i naśmiewało się ze słynnego "bejba". Blanka pokazała jednak nie raz, że ma do siebie ogromny dystans, a teraz zaśpiewała swoje Solo po niemiecku! Jak jej poszło? Będziecie zaskoczeni!

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - kolejność występów pierwszego półfinału. Kto śpiewa i o której godzinie?

Poparzeni Kawą Trzy - wywiad Radio SuperNova

Solo po niemiecku - Eurowizja 2023

Choć piosenka Solo po polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji spotkała się z ogromną krytyką internautów, to z czasem wielu z nich przyznało, że melodia i tekst bardzo szybko wpadają w ucho. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak eurowizyjny kawałek Blanki brzmiałby w innym języku? Artystka przetłumaczyła tekst i zaśpiewała fragment swojego hitu po niemiecku. To nagranie stało się kolejnym hitem na TikToku. My jednak zdecydowanie wolimy oryginalną wersję, a Wy?

Ten napis zwrócił uwagę wszystkich! Tak pokazała się Blanka na ceremonii otwarcia Eurowizji 2023

Sonda
Czy Blanka ma szansę na awans do finału Eurowizja 2023?