Beata Kozidrak

i

Autor: AKPA Beata Kozidrak

Beata Kozidrak z mocnym wyróżnieniem. Fani 'zasłużyłaś na to'

2022-07-13 10:44

Beata Kozidrak wróciła na salony na pełnych obrotach, po skandalu jaki wywołała we wrześniu 2021 roku. Teraz okazuje się, że gwiazda polskiej sceny muzycznej, została wyróżniona przez znany magazyn za swoje osiągnięcia. Jej pozycja na liście robi wrażenie, dlatego nic dziwnego, że fani mocno jej gratulują. Sprawdźcie szczegóły.

Beata Kozidrak to polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która działalność muzyczną zaczynała w latach 70. od amatorskich występów z bratem Jarosławem Kozidrakiem. Jej kariera nabrała tempa w 1978 roku, kiedy to założyła z Jarkiem zespół Bajm, którego pozostała wokalistką. Spod jej skrzydeł zostały wylansowane takie przeboje jak: Co mi Panie dasz, Nie ma wody na pustyni, Biała armia, Ta sama chwila, Szklanka wody, czy też Myśli i słowa. Zdobywczyni licznych nagród muzycznych, może pochwalić się kolejnym wyróżnieniem. Tym razem docenił ją znany i ceniony magazyn, umieszczając ją na prestiżowej liście. Jak widać w życiu artystki po skandalu z prowadzeniem auta w stanie nietrzeźwości, w końcu dobra passa powróciła!

ZOBACZ TAKŻE: Trening z Dodą to nie żart! Co zrobić żeby poćwiczyć z królową?

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Beata Kozidrak - nagroda

Beata Kozidrak została wyróżniona przez magazyn Forbes Woman w zestawieniu 100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych 2022 w Polsce. Artystka znalazła się na 14. pozycji rankingu, a jej wartość rynkowa została wyceniona na 107 mln złotych! Jak podkreślają twórcy tego zestawienia, tworząc go brali pod uwagę podstawy marki osobistej, takie jak: siłę ducha, determinację, odwagę podnoszenia się po upadkach i wierność sobie. W ramach ciekawostki w tym miejscu warto również wspomnieć, że wartość rynkowa Roksany Węgiel wynosi 94 mln zł, Margaret 155 mln zł, Sanah 108 mln zł, Cleo 105 mln zł, czy Doda 97 mln zł.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Cichopek jurorką znanego programu. To ją zobaczycie obok Agustina Egurroli!

Sonda
Słuchasz Beaty Kozidrak?