Azja Express 2023

i

Autor: materiały prasowe Azja Express 2023

Azja Express 2023 - kto odpadł w pierwszym odcinku? Kto pożegnał się z programem?

2023-03-06 10:05

W sobotę 4 marca fani podróżniczych przygód i wyrazistych emocji, wraz z uczestnikami najnowszej edycji programu Azja Express, wyruszyli w szaloną podróż orientalnym szlakiem. Turcja, Gruzja, Uzbekistan - to właśnie w tych miejscach musieli pokonywać swoje słabości i stawić czoła wielu trudnościom. Kto odpadł w 1. odcinku Azja Express? Werdykt jest zaskoczeniem!

Pierwszy odcinek programu Azja Express za nami. Osiem par wyruszyło w niebezpieczną podróż po trzech krajach - Turcji, Gruzji i Uzbekistanie. Wśród nich jest Katarzyna i Andrzej Gąsiennicowie znane małżeństwo z Gogglebox. Przed telewizorem, piosenkarka Reni Jusis i jej przyjaciel Remigiusz Dorawa, Paulina Krupińska z przyjaciółką Izabelą Połeć, Czesław Mozil z żoną Dorotą, Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek, Krystian Pesta wraz ze swoją siostrą Oliwią. To jednak nie koniec. W Azja Exprss 3 oglądać możemy także znanych influencerów Angelikę i Łukasza Trochonowicz (Andziaks i Luka), a także aktora Adama Zdrójkowskiego i jego ojca Dariusza. Uczestnicy Azja Express 3 przyjechali do Stambułu wytrenowani, pełni optymizmu, gotowi na przygodę życia i wyposażeni w sprzęt, którego nie powstydziłby się profesjonalny podróżnik. Jednak nie spodziewali się, że rzeczywistość przekroczy ich najśmielsze oczekiwania. Kto odpadł w pierwszym odcinku Azja Express?

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

Azja Express 2023 - kto odpadł w 1. odcinku?

Azja Express to program rozrywkowy, który dostarcza widzom wielu emocji. Wszystko przez niecodzienne wyzwania, których w innych krajach musieli podjąć się znani celebryci. Kto odpadł w pierwszym odcinku Azja Express 2023? Kto był najsłabszy? W pierwszym odcinku nie pożegnaliśmy się z żadną parą, natomiast Paulina Krupińska i Izabela Połeć zdobyły Immunitet.

Azja Express 2023 - kiedy kolejny odcinek?

Kolejny, w sumie drugi odcinek programu Azja Express zobaczymy już w sobotę 11 marca o godzinie 20:00. Wszystkie odcinki programu można oglądać także na platformie player.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Azja Express 2023 - TRANSMISJA i POWTÓRKI. Kiedy i o której oglądać w tv i online?