Messenger Facebook

i

Autor: canva.com

Awaria Facebooka dziś 24.08.2022. Co się stało? Kiedy algorytm będzie naprawiony?

2022-08-24 10:31

Facebook nie działa i jest to globalna awaria. Co się stało? Problem dotyczy przede wszystkim użytkowników aplikacji mobilnej. Cały świat skarży się na prawdopodobnie zepsuty algorytm, który powoduje zamieszanie na stronie głównej. Co się stało? Kiedy Facebook będzie działał normalnie?

Facebook został zhakowany?! Co się stało? Kiedy Facebook będzie naprawiony? To zastanawia wiele osób, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Awaria Facebooka 24.08 dotyczy użytkowników aplikacji mobilnej na całym świecie. W środę nad ranem 24 sierpnia internauci zaczęli masowo zgłaszać problem, a na stronie Downdetector wpłynęło już blisko 3 tysiące zgłoszeń! Awaria dotyczy feedu, czyli strony głównej na której zaczęły pojawiać się bardzo dziwne posty oznaczane jako materiały proponowane. Z reguły posty dotyczą osób publicznych, bardzo popularnych gwiazd, czy też tematów z nimi związanych. Nie brakuje również memów, a niektórzy skarżą się nawet na widok starych postów, które pojawiły się na Facebooku dobę temu. Kiedy awaria Facebooka 24.08.2022 zostanie naprawiona?

Triki na Messengerze o których nie miałeś pojęcia. One ułatwią komunikację i nie tylko!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Czy Facebook 24.08 został zhakowany?

Co się stało? Dlaczego jest awaria Facebooka 24 sierpnia? Na ten moment nie wiadomo, co jest przyczyną globalnego problemu i kiedy awaria zostanie usunięta. Wiadomo jedynie, że problem występuje nie tylko w Polsce, ale na całym świecie i najprawdopodobniej dotyczy algorytmu wyświetlania aktualności! Niektórzy podejrzewają nawet, że za awarię Facebooka może odpowiadać atak hakerski. Należy uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż twórcy Facebooka nałożą poprawki.

Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z Cleo! Konkurs Startup Music wystartował!

Sonda
Czy masz problem z tablicą na Facebooku?