Anna Świątczak

i

Autor: Radio SuperNova Anna Świątczak

Anna Świątczak o zespole Ich Troje jakiego nie znacie! Podczas Magazynu Muzycznego zdradziła wiele tajemnic

2022-05-27 12:57

Jesteście ciekawi co słychać u Anny Świątczak? Artystka nie ma czasu na nudę! Pracuje nad nowym projektem ANKA, wydała singiel z Mandaryną i nie tylko. Tylko nam zdradziła najwięcej tajemnic ze swojego muzycznego życia. Poziom szczerości sięga w tej rozmowie zenitu, dlatego nie można przejść obok niej obojętnie! Przekonajcie się sami,

W ramach Magazynu Muzycznego porozmawialiśmy z Anią Świątczak, która opowiedziała o nowym projekcie ANKA, najnowszym singlu z Martą "Mandaryną" Wiśniewską, piosence "Z każdą chwilą złą", która otrzymała nominację do Konkursu Premier na 59. Festiwalu w Opolu oraz o zespole Ich Troje, w wydaniu jakiego nie znacie. Poziom szczerości sięga w tej rozmowie zenitu, dlatego nie możecie tego przegapić! Sprawdźcie poniżej.

Listen to "Ania Świątczak - Dzieje się! Zaprasza Kuba Klym" on Spreaker.

Anna Świątczak - kim jest?

Kim jest Anna Świątczak? To polska piosenkarka i prezenterka telewizyjna, która w latach 2003–2010, a następnie od 2020 była członkinią zespołu Ich Troje. Artystka urodziła się 30 marca 1977 roku w Lublińcu, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 skończyła 45 lat. Jest także trzecią żoną Michała Wiśniewskiego, którego poślubiła w 2006 roku. Para rozwiodła się w 2011 roku, a owocem ich związku są dwie córki Etiennette Annę (ur 17 września 2006) i Vivienne Viennę (ur 2 lutego 2008). W 2012 roku, Anna Świątek wyszła za mąż za perkusistę Michała Żeńcę.

ZOBACZ TAKŻE: Byłe żony Michała Wiśniewskiego połączyły siły. Mandaryna i Anna Świątczak nagrały piosenkę!