Michał Szpak

i

Autor: AKPA, screen z IG/@michal_szpakofficial

BURZA W SIECI

Michał Szpak wije się na hamaku, a internauci grzmią. Na wakacjach pokazał za dużo?

2024-01-09 9:58

Michał Szpak znany z wyjątkowo barwnych i kontrowersyjnych wcieleń, znowu zaskakuje. Tym razem artysta opublikował w sieci krótkie wideo, na którym pokazuje jak odpoczywa na hamaku podczas egzotycznego urlopu. Niestety nie wszystkim spodobało się nagranie, o czym świadczy istna burza w komentarzach!

Czy na wakacje można wybrać się w styczniu? Oczywiście, że tak! Na taki urlop pozwolił sobie Michał Szpak, który wybrał się w egzotyczną podróż i odpoczywa na całego. Można rzec, że jest to zasłużony odpoczynek - w końcu artysta ma za sobą bardzo pracowity ubiegły rok. Po latach oczekiwań i wielu zapowiedziach, fani piosenkarza doczekali się premiery najbardziej osobistego materiału w jego całej, 10-letniej karierze. Mowa o albumie "Nadwiślański mrok", którego premiera odbyła się 24 listopada 2023 roku. Jest to nie tylko najbardziej osobisty, odarty z fałszu materiał, ale także gęsty, krzykliwy, smutny, pełen ekstazy, muzycznie soczysty, awangardowy i samotny, jak mogliśmy wyczytać z zapowiedzi płyty. Praca wykonana, fani zadowoleni, więc przyszedł czas na błogi odpoczynek. Niestety zamieszczone wideo z wakacji Michała Szpaka, wywołało burzę w sieci. Poszło o nagość!

Michał Szpak szczerze o zmianie płci. Może okaże się, że będę Michaliną

Michał Szpak pokazał za dużo? Internauci są bezlitośni

W Polsce za oknami prawdziwa zima! Śnieg, minusowe temperatury i oblodzenia. Michał Szpak natomiast bawi się w najlepsze i wygrzewa się na egzotycznej plaży. Słońce, piasek, palmy i szum fal - czego chcieć więcej? W związku z tym, na social mediach artysty pojawiły się relacje z wakacji, których można tylko pozazdrościć. Pierwsze zdjęcie zamieszczone na jego profilu zostało odebrane przez obserwatorów bardzo dobrze, jednak tego samego nie można powiedzieć o wideo. Na krótkim nagraniu widać Michała Szpaka leżącego w hamaku, który ręką naciąga sobie bieliznę. Niestety nie wszystkim spodobał się taki obrazek, a pod wideo spadła lawina komentarzy:

- Panie Michale, apeluję ! Do internetu mają dostęp dzieci proszę swoją osobą nie doprowadzać do szerzenia normalizacji golizny. Proszę się zastanowić, czy swoją WOLNOŚCIĄ nie robi pan więcej złego niż chciałby pan dobrego osiągnąć.

- Widzę, że P. Michał upada już tak nisko, że głównie odbiorców golizne serwuje... Do prywatnego albumu nic Nikomu do tego ale publicznie to ani to ładne, ani eleganckie, ani z jakąkolwiek klasa... Dramat Panie M...

- Co się zobaczyło to się nie odzobaczy 🙈 to jest niezbyt strawne

Oprócz negatywnych komentarzy, pod nagraniem znalazły się także i takie, z których wynika, że ludzie zazdroszczą Michałowi Szpakowi figury i dystansu:

- Co za pupa. Niejedna z nas może Ci pozazdrościć

- Ludzie kawałek ciała wam przeszkadza? XDD

- Slay Michał sprawiłeś, że niektórzy poczuli się niezręcznie na widok jędrnego kawałka ciała 

Nie zabrakło także komentarzy o wolności i o tym, aby każdy był taki, jaki chce. A Wy co myślicie o nagraniu Michała Szpaka? Pokazał za dużo?