Allan Krupa

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Allan Krupa rozstał się z dziewczyną! Edyta Górniak traktowała ją jak córkę

2023-08-22 10:27

Allan Krupa zawsze może liczyć na swoją mamę. Nawet wtedy, gdy przechodzi rozterki sercowe. Jak podają media, po dwóch latach związku początkujący raper rozstał się ze swoją ukochaną Angeliką. W tych trudnych chwilach oboje mogą liczyć na wsparcie ze strony Edyty Górniak.

Czy Allan Krupa i Angelika Dziedzic się rozstali? Wszystko na to wskazuje! Aspirujący raper, a prywatnie syn Edyty Górniak, nie krył się ze swoim uczuciem. Niedługo po poznaniu Angeliki postanowił z nią zamieszkać. Ich początki, jak mówił w wywiadach, miały przypominać sielankę.

Trwa to już jakiś czas, idzie nam dobrze. Super nam się żyje. Bez zarzutów - relacjonował w rozmowie z Super Expressem.

W innym wywiadzie Krupa zasugerował, że chciałby spędzić resztę życia z Angeliką, wspominając o zaręczynach i ślubie. Przez cały okres trwania pierwszej takiej relacji 19-latek mógł liczyć na wsparcie swojej mamy Edyty Górniak, która mocno kibicowała jego związkowi. Wokalistka nazywała nawet partnerkę Allana swoim dzieckiem. Gdy jeden z internautów skrytykował tatuaże Dziedzic, szybko mu odpowiedziała. Nic dziwnego, że kiedy doszło do rozstania, postanowiła wesprzeć ich oboje, a nie tylko jedynego syna.

Allan Krupa Enso o byciu synem Edyty Górniak. Długo nie wiedział, że jest znana!

Allan Krupa - rozstanie

Jak donosi Super Express, po dwóch latach związku Allan Krupa i Angelika Dziedzic zdecydowali się na rozstanie. Powodem miało być wspólne mieszkanie.

Chyba za wcześnie zdecydowali się na dorosłe życie i mieszkanie razem. Ostatnio przestało to służyć ich relacji - zdradził cytowany przez SE informator.

W tym trudnym czasie mogli oczywiście liczyć na wsparcie doświadczonej Edyty Górniak. Wokalistka odbyła rozmowę zarówno z synem, jak i jego byłą już partnerką.

Zarówno Allan, jak i Andżelika poprosili Edytę o spotkanie. I choć miała wtedy koncerty i wykłady za granicą, spotkała się zarówno z jednym, jak i drugim. Rozmawiali godzinami. Starała się zrozumieć i wesprzeć oboje. A przy okazji też nie wtrącać się za bardzo - czytamy.

Nastolatkowie przeżywają rozstanie. Na stories Angeliki regularnie pojawiają się fragmenty piosenek o złamanym sercu. Allan postanowił natomiast zająć głowę pracą w studiu nagraniowym. Raper poleciał do Berlina, gdzie nagrywa nową muzykę.

Źródło: Allan Krupa rozstał się z dziewczyną! Edyta Górniak traktowała ją jak córkę