Agnieszka Woźniak-Starak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Agnieszka Woźniak-Starak - wiek, majątek, wykształcenie, dzieci, rodzice, partner, wzrost, Instagram

2023-11-09 12:28

Agnieszka Woźniak-Starak to znana i lubiana dziennikarka telewizji TVN. Widzowie bardzo dobrze znają ją z programu Ameryka Express, Na Językach, czy też Aplauz, aplauz! i Big Brother Arena. Nie można również zapomnieć o śniadaniówce Dzień Dobry TVN, gdzie Agnieszka występowała w duecie z Ewą Drzyzgą. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Spis treści

  1. Agnieszka Woźniak-Starak - wiek, wzrost
  2. Agnieszka Woźniak-Starak - wykształcenie
  3. Agnieszka Woźniak-Starak - majątek
  4. Agnieszka Woźniak-Starak - partner, dzieci
  5. Agnieszka Woźniak-Starak - rodzice
  6. Agnieszka Woźniak-Starak - Instagram

Kim jest Agnieszka Woźniak-Starak? To nie tylko polska dziennikarka, ale także osobowość medialna i telewizyjna. Wiele osób może kojarzyć ją z początków kariery, gdy figurowała pod nazwiskiem Szulim. Na początku pracowała jako sekretarka w Warner Bros Poland, jednak w latach 2003–2004 pracowała w Radiowej Jedynce w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników, a także można było usłyszeć ją na antenie. W latach 2005-2009 była gospodarzem oprawy dnia w TVP1, prowadząc programy: Kawa czy herbata?, Pytanie na śniadanie (2010–2012), A normalnie o tej porze (2011) i Bitwa na głosy (2012). Większość osób kojarzy ją jednak ze stacją TVN, w której rozpoczęła pracę w 2013 roku. Dziennikarka prowadziła tam programy takie jak: Dzień dobry TVN (wakacje 2013 i 2014), Aplauz, aplauz!, Ameryka Express oraz magazyn show-biznesowy Na językach, a także program Stylowy magazyn na TVN Style i Big Brother Arena w TVN7. Niebawem widzowie TVN zobaczą ją w roli prowadzącej Mam talent.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Agnieszka Woźniak-Starak - wiek, wzrost

Ile lat ma Agnieszka Woźniak Starak? Dziennikarka urodziła się 15 kwietnia 1978 w Warszawie, więc jak łatwo można obliczyć ma 45 lat. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Agnieszka Woźniak-Starak? Okazuje się, że prezenterka jest wysoka i mierzy około 178 cm wzrostu.

Agnieszka Woźniak-Starak - wykształcenie

Jakie wykształcenie ma Agnieszka Woźniak-Starak? To żadna tajemnica. Prezenterka studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz tego ukończyła podyplomowe studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej i zdobyła licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie.

Agnieszka Woźniak-Starak - majątek

W wyszukiwarce Google podpowiada się fraza dotycząca majątku Agnieszki Woźniak-Starak, a także to, co odziedziczyła po mężu. Z zamieszczonych informacji w sieci można dowiedzieć się, że firma Piotra Woźniaka-Staraka "Watchout" generowała gigantyczne dochody - nawet 75 milionów złotych. Oprócz tego mężczyzna posiadał luksusowe samochody i nieruchomości. Jedną z nich jest apartament na Manhattanie o wartości 30 mln złotych, który odziedziczyła Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak - partner, dzieci

Kim jest nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak? Dziennikarka od 2020 roku jest w związku z restauratorem Maciejem Pasikowskim i w końcu wydaje się być szczęśliwa. Kobieta przez długi czas nie mogła pogodzić się ze stratą męża Piotra Woźniaka-Staraka, który 18 sierpnia 2019 roku podczas wykonywania manewru skrętu, wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno na Mazurach. Przypomnijmy, że para oficjalnie zaręczyła się we wrześniu 2015 roku podczas "Balu Nocy Letniej" Fundacji TVN. Ich ślub miał miejsce 27 sierpnia 2016 w Wenecji. To nie jedyne małżeństwo dziennikarki. Agnieszka Woźniak-Starak 6 września 2008 roku wyszła za Adama Badziaka, motocyklistę wyścigowego. Para rozstała się jednak w 2012 roku, a w 2015 doszło do rozwodu

Agnieszka Woźniak-Starak - rodzice

Kim są rodzice Agnieszki Woźniak-Starak? W jednym z wywiadów dziennikarka zdradziła, że z mamą wiąże ją silna więź. Od zawsze była ich oczkiem w głowie, a rodzice wierzyli, że ich córka może osiągnąć wszystko.

Agnieszka Woźniak-Starak - Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub oficjalną nazwę konta @aga_wozniak_starak. Dziennikarkę obserwuje ponad 657 tys. osób i ta liczba cały czas rośnie!

Sonda
Lubisz Agnieszkę Woźniak-Starak?