Agnieszka Kotońska

i

Autor: AKPA

AFERA

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o tym jak schudnąć 30 kg do świąt. W komentarzach prawdziwa burza!

2023-12-05 11:21

Agnieszka Kotońska, którą widzowie znają bardzo dobrze z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", przeszła imponującą przemianę. Kobieta zaczęła pracować nad swoim wyglądem i sylwetką, która diametralnie się zmieniła. Teraz celebrytka powiedziała wprost, co sądzi o schudnięciu 30 kg do świąt. W komentarzach rozpętała się burza!

Agnieszka Kotońska to jedna z bohaterek programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który na antenie TTV gości od 2014 roku. Brytyjski format został przeniesiony do naszego kraju i szybko odniósł sukces. Nie dość, że stał się jednym z flagowych tytułów stacji, to jeszcze wylansował wiele osób. Fenomen "Gogglebox" jest prosty - oglądanie, a później komentowanie tego, co dzieje się w danym urywku filmu, serialu lub programu. Jedną z osób, która dzięki oglądaniu telewizji w telewizji zmieniła swoje życie jest Agnieszka Kotońska. Celebrytka od początku show bierze w nim udział razem ze swoim mężem, synem i psem. Porównując pierwsze odcinki z rodziną Kotońskich, a te teraźniejsze można zauważyć sporą zmianę. Nie chodzi tu o wygląd pomieszczenia z którego rodzina komentuje urywki programów i seriali, ale o metamorfozę jaką przeszła Agnieszka. Kobieta sporo schudła, czym uwielbia chwalić się w social mediach.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak zmienili się Big Boy, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i inni. Metamorfozy uczestników

Agnieszka Kotońska o tym jak schudnąć 30 kg do świąt. W komentarzach burza

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" dba o swoją sylwetkę, inaczej się odżywia i przede wszystkim wprowadziła w swój plan dnia dużo ruchu. Niestety po ostatnim filmiku, który zamieściła w sieci rozpętała się burza. Poszło o szybkie chudnięcie i o pytanie "Jak schudnąć 30 kg do świąt". Na nagraniu widzimy celebrytkę w za dużych ubraniach, które kiedyś miała na sobie. Wyjaśnienie jest jednak w opisie pod filmikiem, w którym Agnieszka Kotońska wyjaśnia, że jest to niemożliwe i ostrzega swoich obserwatorów, aby nie dali się na to nabrać. Niestety chyba nie każdy zdążył przeczytać post kobiety, ponieważ w komentarzach rozpętała się istna burza!

- 30 kg do świąt? No nie sądzę. Chyba że dieta cud z efektem jojo. Proszę opinie publiczną nie wprowadzać w takie metody 🤦‍♀️

Zamiast szybkich -30 kg, celebrytka zachęca do zdrowego odżywiania i do regularnego dbania o siebie.

 - "Nie daj się nabrać! Schudnąć tak dużo w tak krótkim czasie to abstrakcja. Mnie dojście do tego momentu zajęło pięć lat konsekwentnej pracy nad sobą (...) Czasami nie dawałam rady, czasem odpuszczałam, ale mimo chwilowych spowolnień szłam cały czas w wyznaczonym kierunku (...) Szybkie schudnięcie oznacza szybki powrót do starych nawyków i jest to mega niezdrowe. Tak bezpiecznie jest tracić 0,5 kg tygodniowo - do sylwestra to mogą być spokojnie 4 kg co już większości z Was pewnie wystarczy żeby poczuć się lepiej jeśli macie dyskomfort związany z wyglądem i wagą." - napisała Agnieszka Kotońska na swoim Instagramie.

Jak widać to nauczka dla osób, które wywołały burzę na Instagramie gwiazdy "Gogglebox", aby najpierw wszystko przeczytać, a dopiero później komentować.