Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA Agnieszka Chylińska pokazała na scenie nowy tatuaż

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska zaskoczyła nowym tatuażem. Odważnie!

2023-08-23 13:32

Agnieszka Chylińska znana jest ze swojego ostrego i wyrazistego stylu. Nie boi się eksperymentować z wyglądem, a jej metamorfozy zwracają uwagę wielu osób. Podczas tegorocznego Top of the Top Festival pokazała się na scenie z zupełnie nowym tatuażem. Sprawa nie byłaby tak kontrowersyjna, gdyby nie fakt, że znajduje się on na twarzy.

Agnieszka Chylińska debiutowała w 1994 roku, a jej wokal od razy został doceniony przez branżę muzyczną, a dzięki wielu dobrym numerom i płytom zyskała olbrzymie grono wiernych fanów.

Od początku swojej kariery prezentowała rockowy styl, zarówno jeżeli chodzi o ubiór jak i o makijaż i fryzurę. Jest jedną z gwiazd, która ma na koncie najwięcej spektakularnych metamorfoz. nigdy nie wiadomo czym zaskoczy na kolejnym koncercie.

Najpierw były łzy, ale liczy się finał. Agnieszka Chylińska w Esce Rock

Agnieszka Chylińska nabrała publiczność?

Agnieszka Chylińska nigdy nie stroniła od tatuaży. Jest miłośniczką ozdabiania swojego ciała. Posiada liczne "rysunki" na całym ciele: rękach, palcach, dekolcie, szyi. Jednak, widzów tegorocznego Top of the Top Sopot Festival zaskoczył nowy nabytek gwiazdy. Gdy pojawiła się na scenie amfiteatru, w oczy rzucił się tatuaż znajdujący się nad lewym okiem gwiazdy - to ogromny napis "Sweet".

Agnieszka Chylińska już wcześniej mogła pochwalić się tatuażami znajdującymi się na twarzy, czy jednak zdecydowałaby się na tak gigantyczną ozdobę, dobitnie rzucającą się w oczy? Wydaje nam się, że nie. Można więc sądzić, że tatuaż nie jest jednak prawdziwy. Tym bardziej, że kilka dni wcześniej, podczas koncertu w Giżycku, jeszcze go nie miała, a jak wiadomo, tatuaże goją się nieco dłużej.

Źródło: Agnieszka Chylińska zaskoczyła nowym tatuażem. Odważnie!