KIEDYŚ I DZIŚ

Wszystkie metamorfozy Agnieszki Chylińskiej. Artystka lubi zaszaleć!

2024-04-20 16:12

Agnieszka Chylińska uchodzi za jedną z najbardziej charakterystycznych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszystko przez jej ekscentryczne fryzury, którymi nie raz szokowała publiczność. Chylińska lubi stawiać na krótkie cięcia i eksperymentować z wyglądem. Pamiętacie jej wszystkie fryzury? Niektóre były naprawdę oryginalne!

Agnieszki Chylińskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Polska piosenkarka, autorka tekstów, ale także osobowość telewizyjna. W latach 1994-2003 była wokalistką zespołu O.N.A., następnie przez trzy lata kontynuowała jeszcze ten projekt, a od 2009 roku idzie przez branżę muzyczną solo. Na przestrzeni lat piosenkarka wydała wiele hitów, które są ponadczasowe i cały czas na topie. Zagrała wiele koncertów, udzieliła sporo wywiadów i spotykała się ze swoimi fanami. Jak dobrze wiemy, Chylińska żyje nie tylko muzyką. Od początku trwania programu Mam Talent jest jego jurorką i nie zapowiada się by kiedykolwiek było inaczej! Artystka za tę rolę dwukrotnie odebrała Telekamerę w kategorii "juror", a było to dokładnie w 2014 i 2015 roku.

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Agnieszka Chylińska kiedyś i dziś

Agnieszka Chylińska nie lubi nudy! Wokalistka uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem i co chwile zmienia fryzury. Można to było zauważyć nie tylko na jej koncertach, ale przede wszystkim w programie Mam Talent, gdzie jest jurorką. Chylińska miała już nie tylko czarne włosy, ale też pokazała się wszystkim w blondzie, z różowymi pasemkami, a nawet z... niebieskimi włosami. Zdjęcia jej większości oryginalnych fryzur, znajdziecie w naszej galerii. W których włosach piosenkarka od hitu "Nie mogę Cię zapomnieć" wygląda najlepiej?