TANIEC Z GWIAZDAMI

Adam Kszczot odpadł z Tańca z Gwiazdami. Publiczność zawiedziona i wskazuje kto miał odpaść

2024-03-13 11:17

W niedzielę 10 marca poznaliśmy pierwszą parę, która opuściła show. Z taneczną przygodą pożegnał się polski lekkoatleta, specjalizujący się w biegu na 800 metrów - Adam Kszczot. Werdykt nie spodobał się widzom Polsatu, którzy uznali, że z programem powinien pożegnać się ktoś inny. W sieci nie brakuje mocnych komentarzy!

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Adam Kszczot odpadł w drugim odcinku nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Polski lekkoatleta, specjalizujący się w biegu na 800 metrów tworzył parę z zawodową tancerką Katarzyną Vu Manh. Co ciekawe, Kasia już dwukrotnie brała udział w programie. Tancerka zajęła czwarte miejsce z Dariuszem Wieteską i piąte miejsce z Mariuszem Węgłowskim. W niedzielę 10 marca pary tańczyły do muzyki filmowej. Wszystko dlatego, że kilka godzin później w Los Angeles odbywała się gala wręczenia Oscarów. Choć w pierwszym odcinku wyemitowanym tydzień wcześniej, 3 marca nie odpadła żadna z par, to tym razem finał nie był tak kolorowy. Z programem pożegnał się Adam Kszczot, co mocno zaskoczyło widzów Polsatu.

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska jako Barbie w "Tańcu z gwiazdami". Pavlović: naprawdę nas oczarowałaś

Tak kiedyś wyglądał Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie 1. Edycję?

Adam Kszczot odpadł z Tańca z Gwiazdami. Widzowie mocno zawiedzeni

Wiemy już kto odpadł z Tańca z Gwiazdami. W niedzielę 10 marca z programem pożegnał się lekkoatleta Adam Kszczot i Kasia Vu Manh. Werdykt ten nie spodobał się widzom Polsatu, którzy uznali, że ktoś inny powinien odpaść w drugim odcinku tanecznego show. Ich zdaniem nie dość, że w programie zawsze wygrywa popularność - nie talent, to zdaniem wielu osób najmniej na parkiecie pokazał Filip Chajzer, który dodatkowo pomylił kroki w choreografii. Oto komentarze, które pojawiły się na Instagramie programu po ogłoszeniu werdyktu:

- Niestety to było do przewidzenia, zanim odcinek się zaczął. Adam nie jest „medialny”, więc i mało głosów na pewno otrzymał. Ludzie nie obserwują sportowców, którzy osiągali międzynarodowe sukcesy. Zamiast nich wolą drętwe „aktorki” czy skazane pseudo „królowe”

- Z przykrością muszę się nie zgodzić, powinien odpaść Pan Filip Chajzer z całym szacunkiem ale NIESTETY Pan Filip totalnie nie do tańca tylko do hulankow weselnych po dobrym kieliszku :(

- Szkoda że w tym programie zawsze wygrywa popularność a nie talent taneczny

- jak dla mnie powinien w tym odcinku odpaść Filip, bo był to najsłabszy występ w tym odcinku, ale no cóż.

Widzowie już tęsknią za Adamem Kszczotem i jego taneczną partnerką Kasią, jednak mamy dobrą wiadomość! Jak zawsze para, która odpadła z programu ponownie będzie mogła zatańczyć na parkiecie w finałowym odcinku show.

Listen on Spreaker.