Teresa Werner

i

Autor: AKPA

CIĘŻKO ODERWAĆ WZROK

65-letnia Teresa Werner zachwyca urodą. Jej odważne zdjęcia robią furorę!

2023-09-21 8:35

Wiek to tylko cyferki, a dowodem na to jest Teresa Werner, która nie tylko działa prężnie zawodowo, ale przede wszystkim zachwyca urodą! Teraz artystka odpoczywa na wakacjach i chętnie dzieli się letnimi kadrami ze swoimi obserwatorami. Na najnowszych odważnych zdjęciach, po prostu zachwyca!

Teresa Werner w marcu 2023 roku skończyła 65 lat. Mimo wieku, cały czas jest aktywna zawodowo, a jej urodą zachwyca się dosłownie każdy. Teresa Werner jest dziś jedną z popularniejszych artystek na scenie. Swoją przygodę z muzyką zaczynała w wieku 16 lat śpiewając z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk. Później jej kariera nabrała wiatru w żagle, a widzowie mogli oglądać ją na najbardziej prestiżowych scenach w Nowym Yorku. Jej solowa kariera trwa od blisko 12 lat i oprócz występów na scenie, możemy oglądać ją również w roli prowadzącej program "Koncert życzeń z Teresą Werner" na antenie Polo TV. Zapracowana artystka postanowiła nieco zwolnić tempo i wybrała się na egzotyczne wakacje, z których chętnie publikuje zdjęcia w social mediach.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Zenka Martyniuka nie może wziąć ślubu z ukochaną. Wszystko z jednego powodu

Wywiad Tulia - Radio SuperNova

Teresa Werner na odważnych zdjęciach

Teresa Werner wywołała poruszenie na Instagramie. Wszystko przez najnowsze zdjęcia z wakacji na których pozuje z głębokim dekoltem na plaży, wśród zieleni, a nawet w wodzie. Fani artystki szybko zasypali ją pozytywnymi komentarzami, z których wynika że nie mogą przestać zachwycać się młodym wyglądem 65-latki. Oprócz polskich odbiorców, na profilu gwiazdy widać dużo fanów z zagranicy, którzy są oczarowani blondwłosą 65-latką.

- Teresko wyglądasz rewelacyjnie

- Ich bin wahnsinnig in dich verliebt (Jestem w Tobie szaleńczo zakochany)

- Ślicznie Pani wygląda!

- Piękna dama

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Teresy Werner, które zachwyciły internautów. Widać a nich, że jest pewną siebie, silną i zarazem elegancką kobietą. Trzeba przyznać, że zachwyca nie tylko urodą, ale także odmłodniałym stylem!

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk