spaghetti

i

Autor: canva

SPRAWDŹ SIĘ

QUIZ: My podajemy 3 składniki, a Ty zgadujesz co to za potrawa. 11/11 uczyni z Ciebie prawdziwego mistrza

2024-04-12 8:55

Nie da się ukryć, każdy z nas lubi sobie dobrze i smacznie zjeść. Spaghetti, pizza lub tradycyjny schabowy, to coś co przynajmniej raz w tygodniu, pojawia się w naszym menu. W ramach zabawy przygotowaliśmy smaczny quiz. My podajemy 3 składniki, a Ty zgadujesz co o za potrawa. Komplet punktów tylko dla najlepszych!

Polska kuchnia jest jedną z tych, które zdobywają serca smakoszy na całym świecie. Jej bogactwo, różnorodność i autentyczność sprawiają, że potrawy są niezapomniane dla każdego, kto ma okazję ich spróbować. Idealnym dowodem na to są chociażby pierogi, którymi zachwyca się każdy! Istotne jest w nich ciasto, ale także nadzienie - ser, kasza, szpinak i oczywiście kapusta, która zawsze ląduje na wigilijnym stole. Nie można zapomnieć także o królu polskiej kuchni, czyli o schabowym. Wysmażony kotlet w połączeniu z ziemniakami i mizerią, to prawdziwy rarytas! W polskim menu znajduje się o wiele więcej potraw, które bardzo dobrze znamy i bardzo je lubimy.

Co MŁODZIEŻ sądzi o STARYCH ludziach?! STARZY VS MŁODZI | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

QUIZ o jedzeniu. My podajemy 3 składniki, a Ty zgadujesz co to za potrawa

W ramach rozrywki przygotowaliśmy smaczny quiz, w którym my podajemy tylko 3 składniki, a Ty musisz zgadnąć, jaka potrawa się pod nimi kryje. Komplet punktów tylko dla prawdziwych znawców kuchni - sprawdź, czy Ci się uda!

My podajemy 3 składniki, a Ty zgadujesz co to za potrawa

Pytanie 1 z 11
Pieczarki, ser, jajko