kleczew

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Przedsiębiorca od gastronomii pilnie poszukiwany w gminie Kleczew

2024-03-26 14:34

O tym, że w Trębach, można zrobić świetny biznes, wie każdy. W tym roku, po raz pierwszy, trzeba w pakiecie wziąć Maltę.

Przedsiębiorcy, który zajmie się obsługą gastronomiczną, na plaży w Trębach i na Malcie, szuka gmina Kleczew. Umowa z firmą, która do tej pory robiła jedzenie, została rozwiązana. A sezon turystyczny, coraz bliżej.

Nie nastawiam się na nie wiadomo jakie przychody z tego tytułu. Zależy mi naprawdę na tym, aby pojawił się przedsiębiorca, który zrobi tak, że nie będzie kolejek, że jedzenie będzie smaczne i w przystępnej cenie. Zadowolony klient jest naszym priorytetem.

Powiedział nam burmistrz Kleczewa, Mariusz Musiałowski i dodał, że jeśli chodzi o Maltę, tam jest obiekt gastronomiczny z wyposażeniem, który wystarczy tylko dostosować do swoich potrzeb. W Trębach jest dostępny wolny teren.

Żadnego pomieszczenia tam zagwarantować nie możemy, ale jest dostęp do wody, do prądu, do kanalizacji, jak najbardziej. Już później, że tak powiem, nie wcinamy się z inwencją, to już przedsiębiorca musi wiedzieć, jak to zrobić, żeby miało ręce i nogi, żeby to dobrze funkcjonowało. Zapraszam każdego, kto chciałby zmierzyć się z biznesem, na terenie gminy Kleczew.

Oferty można składać do czwartku. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie urzędu.