Śmiertelny wypadek w Wildze. Motocyklista nie żyje

i

Autor: KSP Śmiertelny wypadek w Wildze. Motocyklista nie żyje

Motocyklista z Konina pędził w terenie zabudowanym 191 km/h!

2021-05-14 9:01

Utratą prawo jazdy i mandatem karnym zakończyła się brawurowa jazda 27-letniego motocyklisty z Konina, który w terenie zabudowanym rozpędził się do 191 km/h.

W poniedziałek 10 maja policjanci z konińskiej drogówki postanowili zwrócić uwagę, jak na drogach zachowują się kierowcy. Niestety w ciągu tego jednego dnia 6 osób pożegnało się na okres trzech miesięcy ze swoim prawo jazdy za zbyt szybką jazdę.

W śród nich szczególną uwagę wzbudził 27-letni mieszkaniec Konina, który w terenie zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70 km/h, rozpędził swój motocykl do 191 km/h. Policjanci za popełnione wykroczenie ukarali mężczyznę mandatem oraz zatrzymali mu dokument uprawniający go do kierowania pojazdami.

EURO 2021 - tak brzmi oficjalny hymn, który zagrzeje piłkarzy do walki!

Przez najbliższe 3 miesiące 27-latek będzie musiał powstrzymać się od zajmowania miejsca za kierownicą swojego jednoślada. W przypadku niestosowania się do przepisów mężczyźnie zostanie wydłużony okres zatrzymania prawo jazdy do 6 miesięcy. Jeśli taki stan rzeczy nie zmusi kierowcy do refleksji, to w dalszej kolejności zostaną mu cofnięte uprawnienia.

Gwara policyjna. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl