skatepark

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Jedyny koniński SkatePark otwarty

2024-05-08 12:46

Na ten moment miłośnicy sportów ekstremalnych czekali długo. Obiekt na Zatorzu zamknięty był od października, minionego roku. Teraz już można korzystać z niego. A pogoda, sprzyja temu mocno.

Jedyny skatepark w Koninie już odnowiony. Fani rolek i deskorolek, mogą już korzystać z przywróconych do życia, siedmiu urządzeń.

Są to obiekty, które cieszą się bardzo dużą popularnością i chętnie są odwiedzane. Wszystkie elementy, tego obiektu zostały wyremontowane. Przeszły gruntowną naprawę. Urządzenia na ten moment są sprawne i oddane do użytku.

Powiedziała nam dyrektorka konińskiego MOSiRu, Ewa Kulczyńska i dodała, że skatepark dostał certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji. Wcześniej tego dokumentu obiekt nie miał.

Teraz mamy, też, ten dokument, co pozwala nam myśleć o tym, że jest to obiekt, bezpieczny w użytkowaniu. Apelujemy o ostrożność i o użytkowanie zgodnie z regulaminem. No i zapraszamy wszystkich państwa, na powrót na ten obiekt, aby cieszyć się tymi instalacjami sportowymi.

Koniński skatepark za galerią handlową, na osiedlu Zatorze, otwarty jest cały czas i można z niego korzystać całkiem za darmo.Miasto na jego remont, wydało ponad 150 tysięcy złotych.