szczepienia

i

Autor: Pixabay szczepienia

Gdzie w Koninie można się zaszczepić? Wystartowały Punkty Szczepień Powszechnych

2021-05-05 6:37

Po weekendzie majowym w Koninie uruchomiono trzy punkty Szczepień Powszechnych. Każdy, kto zarejestruje się na szczepienie, będzie mógł zaszczepić się właśnie w tych miejscach. Na najbliższych kilka dni przygotowano tutaj kilka tysięcy szczepionek!

Gdzie w Koninie uruchomiono trzy punkty Szczepień Powszechnych:

  • Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie, ul. Szpitalna 45 - 2 zespoły szczepiące (punkt znajduje sie na I piętrze budynku administracyjnego) Poniedziałek - Niedziela (7.00-19.00)
  • Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie, ul. Wyszyńskiego 1 - 2 zespoły szczepiące (punkt znajduje się na parterze obok pomocy nocnej) Poniedziałek - Piątek (9.00-17.00)
  • Hala MOSIR, ul. Popiełuszki 4 - 4 zespoły szczepiące Poniedziałek - Niedziela (10.00-21.00)

Z informacji uzyskanej od operatorów punktów NFZ przyznał pule 2400 szczepionek na dwa punkty szczepień. 1200 na punkt przy ul. Wyszyńskiego oraz 1200 szczepionek na punkt na hali MOSIR. Jest to pula przeznaczona do wykorzystania w tygodniu od 4 do 7 maja. Informacje o kolejnych pulach szczepionek przeznaczonych dla Konina będą przekazywane na bieżąco.

Spot Radia Supernova

Przed udaniem się do punktu, należy zarejestrować się w systemie szczepień. Można zrobić to poprzez:

  • infolinię 989
  • e-rejestracje na stronie pacjent.gov.pl (wymagany profil zaufany)
  • SMS o treści SzczepimySie na numer 880 333 333

Personel medyczny przypomina, iż w celu usprawnienia procesu szczepienia prosimy o wcześniejsze pobranie i wypełnienie ankiety kwalifikacyjnej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?