Usnarz Górny. Granica polsko-białoruska

i

Autor: Tomasz Matuszkewicz/SE

RAPORT Z ANTENY 24.09.2021: na granicy z Białorusią zmarł kolejny imigrant

2021-09-24 10:53

Na granicy z Białorusią zmarł kolejny imigrant. Był obywatelem Iraku. O całej sprawie informujemy w dzisiejszym Raporcie z Anteny. Tam dowiecie się również, co jeszcze dzieje się w Polsce i na świecie!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 24.09.2021: kolejny policjant z Wrocławia
  2. RAPORT Z ANTENY 24.09.2021: wichury nad Polską. Ranny został strażak!

Na granicy z Białorusią zmarł imigrant. Jak informuje straż graniczna, w nocy zatrzymano grupę obywateli Iraku. W pewnym momencie rozpoczęła się reanimacja jednego z nich. Mimo to, mężczyzna zmarł - prawdopodobnie na zawał serca. Innego Irakijczyka przewieziono do szpitala. Miał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Raport z Anteny 24.09

RAPORT Z ANTENY 24.09.2021: kolejny policjant z Wrocławia

Kolejny policjant z Wrocławia - zwolniony ze służby! To po interwencji w lipcu, po której w Izbie Wytrzeźwień zmarł 25-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna miał być bity, duszony, użyto wobec niego również pałki i gazu. Niezależnie od decyzji Komendanta Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu - śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci prowadzi Prokuratura Okręgowa w Świdnicy.

RAPORT Z ANTENY 24.09.2021: wichury nad Polską. Ranny został strażak!

Strażak ochotnik ranny podczas usuwania skutków wichury w warmińsko-mazurskiem. Pomagał przy powalonym drzewie w miejscowości Studzianka pod Olsztynem. Wiadomo, że ma otwarte złamanie nogi, był przytomny, trafił już do szpitala. A po ostatnich wichurach strażacy w całym kraju wyjeżdżali prawie półtora tysiąca razy.

QUIZ. Co oznaczają te skróty?

Pytanie 1 z 10
Co oznacza skrót PKP?
Źródło: RAPORT Z ANTENY 24.09.2021: na granicy z Białorusią zmarł kolejny imigrant