nie żyje, świeczka

i

Autor: pixabay.com

Nie żyje Jurij Szatunow - co się stało? To on śpiewał Biełyje rozy

2022-06-23 13:14

Nie żyje wokalista Jurij Szatunow, który należał do zespołu Łaskowyj Maj. W Polsce znany był dzięki piosence "Biełyje rozy", która kilkanaście lat temu była hitem. Co się stało? Przyczyna śmierci artysty, jest już znana.

Nie żyje Jurij Szatunow - co się stało? Jaka jest przyczyna śmierci? Znany wokalista Jurij Szatunow, który śpiewał hit Biełyje rozy nie żyje. O jego śmierci poinformowała rosyjska agencja Interfax - Dziś wieczorem w karetce pogotowia serce Jurija stanęło - podał informator. Jak wiadomo, muzyk Jurij Szatunow zmarł w szpitalu Domodiedowo w Moskwie, natomiast przyczyną śmierci był atak serca.

Kim był Jurij Szatunow? Artysta urodził się 6 września 1973 roku. W latach 1986-1991 był wokalistą radzieckiego, a później rosyjskiego zespołu Łaskowyj Maj, z którym odnosił największe sukcesy. W Polsce ich najpopularniejszym kawałkiem okazał się być utwór "Biełyje rozy", który doczekał się również wiele coverów. Zespół Łaskowyj Maj zakończył swoją działalność w 1992 roku, natomiast kilka lat później bo w 2009 przy okazji premiery filmu opowiadającego o historii grupy, Łaskowyj Maj ponownie pojawił się na scenie, jednak w bez Szatunowa.

Znani Polacy zmarli na COVID-19. Oto ich groby. Niezapomniani