Filip Lato

i

Autor: AKPA Filip Lato

Filip Lato zaśpiewał cover Eda Sheerana na Dzień Kobiet. Ciarki gwarantowane!

2023-03-08 11:03

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto wszystkich pań. Z tej okazji znany i lubiany wokalista Filip Lato, postanowił zrobić swoim fankom niespodziankę i specjalnie z okazji 8 marca zaśpiewał dla nich cover Eda Sheerana. Musicie tego posłuchać - ciarki gwarantowane!

Filip Lato to wokalista, na widok którego wzdycha wiele pań. Nic dziwnego, w końcu od jego białego uśmiechu ciężko oderwać wzrok, a gdy śpiewa można naprawdę się rozmarzyć! Artysta dał się poznać wszystkim biorąc udział w 7. edycji The Voice of Poland. Podczas Przesłuchań w Ciemno, wykonał piosenkę She Will Be Loved z repertuaru Maroon 5 i przeszedł do kolejnego etapu, dołączając do drużyny Tomsona i Barona. Szybko stał się ulubieńcem widzów i dotarł do odcinków na żywo. Mimo iż nie wygrał muzycznego talent-show, jego kariera mocno się rozwinęła. Nie dość, że występował na Wakacyjnej Trasie Dwójki, to jeszcze widzowie mogli oglądać go w Jakiej to melodii, Familiadzie, czy też w Pytaniu na śniadanie. Filip Lato wygrał także 9. edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 

Szybkie Pytania - Filip Lato

Filip Lato śpiewa piosenkę Eda Sheerana na Dzień Kobiet

Filip Lato zrobił niespodziankę swoim fankom! Z okazji Dnia Kobiet opublikował na TikTok cover piosenki Eda Sheerana - The Joker And The Queen. Kobiety oszalały z radości i stwierdziły, że numer w jego wykonaniu brzmi delikatnie i pięknie. Poniżej możecie posłuchać jak Filip Lato śpiewa piosenkę zagranicznego artysty. To idealny prezent z okazji Dnia Kobiet, dla każdej fanki artysty.

Dedykuję ten #cover wszystkim cudownym Paniom z okazji Waszego święta! 🃏👸😚❤️ #dzienkobiet #internationalwomansday #edsheeran

Który wokalista mógłby zostać Twoim chłopakiem?

Pytanie 1 z 8
Co cenisz najbardziej w drugiej osobie?