Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe Julinek Park

Weekend cyrkowego show w Julinek Park 21-22 maja 2022. Na wszytskich czeka moc atrakcji

2022-05-17 12:52

Weekend cyrkowego show w Julinek Park. W sobotę i niedzielę 21-22 maja, goście Julinek Park będą mieli okazję na własne oczy zobaczyć, jak artyści naginają prawa fizyki i niemal unoszą się w powietrzu! Oprócz tego odbędą się przeróżne warsztaty z zakresu hula hoop, żonglerki lub ekwilibrystyki, a także wiele innych atrakcji. Sprawdźcie szczegóły!

Nauka głosi, że każdy z nas podlega sile grawitacji. Okazuje się jednak, że niektórzy ulegają jej w mniejszym stopniu niż inni. Dzięki niesamowitej sile i wrodzonej gracji artyści odrywają się od ziemi i wzbijają w przestworza. Kierują się do magicznej krainy, gdzie wszystko jest możliwe, a problemy stają się nieważkie. Zakrzywiony czas i przestrzeń sprawiają, że zapominamy o codzienności i dajemy się porwać niezwykłym siłom. W takim miejscu jesteśmy tym, kim chcemy być, a nasze marzenia się spełniają. O niezapomniane wrażenia zadbają artyści - Rewia Dziecięca „Sylaba”, Maria Rozbicka i Maciej Czarski.

Kraina bez grawitacji to niespotykane show, które już w najbliższy weekend w Julinku zostanie zaprezentowane przez mistrzów podniebnego tańca. Występy pozwolą zwątpić w siłę grawitacji i porwą widzów w niesamowitą, bajkową krainę. O niezapomniane wrażenia zadbają artyści – Rewia Dziecięca „Sylaba”, Maria Rozbicka i Maciej Czarski. Młodzi artyści specjalizujący się w sztukach plastycznych będą mogli stworzyć swój własny, wyjątkowy Plakat Nowocyrkowy podczas warsztatów odbywających się na Dużej Arenie. Dawna baza cyrkowa stanie się inspiracją dla młodych artystów i nasyci ich feerią barw, którą będą mogli przelać na płótno. Po warsztatach w przestrzeni Areny stworzona zostanie wystawa plakatów cyrkowych – być może wśród nich znajdzie się także Twoje dzieło?

ROZTAŃCZONY RADZYMIN - 1 urodziny radia SuperNova

Julinek Park 21-22 maja 2022 - ATRAKCJE

W najbliższy weekend odbędą się także:

 • międzypokoleniowe warsztaty cyrkowe z zakresu: hula hoop, żonglerka lub ekwilibrystyka (do wyboru przez uczestników wydarzenia)
 • warsztaty animacji: tworzenie własnej sztuki przy pomocy balonów lub sztafeta balonowo-kubkowa
 • warsztaty taneczne

Julinek Park 21-22 maja 2022 HARMONOGRAM

 • 12:00 – Pokaz tańca niebiańskiego w wykonaniu Rewii Dziecięcej „Sylaba” – MAŁA SCENA
 • 12:30 – Warsztaty cyrkowe międzypokoleniowe – żonglerka – MAŁA SCENA
 • 13:00 – Warsztaty artystyczne – plakat nowocyrkowy – MAŁA SCENA
 • 14:00 – Pokaz „Kraina bez grawitacji” – DUŻA ARENA
 • 14:30 – Sztafeta balonowo-kubkowa – MAŁA SCENA
 • 15:00 – Warsztaty taneczne z Rewią Dziecięca Sylaba – MAŁA SCENA
 • 16:00 – Pokaz „Kraina bez grawitacji” – DUŻA ARENA
 • 16:30 – Balonowa abstrakcja – MAŁA SCENA
 • 17:00 – Warsztaty cyrkowe międzypokoleniowe – ekwilibrystyka – MAŁA SCENA
 • 17:30 – Pokaz „Kraina bez grawitacji” – DUŻA ARENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

W parku działa również:

- Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury;- Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos;- Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla;- Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi.

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Julinek Park 21-22 maja 2022

i

Autor: materiały prasowe