Viki Gabor

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Viki Gabor ma czerwone włosy! 16-latka postawiła na potężną zmianę. Mamy jej najnowsze zdjęcia

2024-05-15 9:41

Viki Gabor szaleje ze zmianami wizerunku. Tym razem wokalistka postawiła na nową fryzurę. Gwiazda zaprezentowała ją podczas Eurowizji 2024, przyznając punkty od polskiego jury. Widać, że artystka sama nie może wyjść z podziwu i chwali się metamorfozą w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak teraz wygląda najpopularniejsza 16-latka w naszym kraju.

Viki Gabor uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Po dziewczynce z charakterystyczną grzywką czy kucykiem "na Arianę Grande" nie ma już śladu! Piosenkarka, która niebawem będzie świętować swoje 17. urodziny, sama przyznała, że image z czasów jej debiutu został jej narzucony i dopiero dzisiaj czuje, że może być w pełni sobą. Artystka uwielbia bawić się nie tylko muzyką, ale i modą, nierzadko zaskakując wymyślnymi stylizacjami. Tym razem postawiła na zmianę fryzury. Viki zdecydowała się na przefarbowanie włosów z ciemnego brązu na ognistą czerwień! Piosenkarka zaprezentowała swój odmieniony look podczas finału Eurowizji 2024, w trakcie którego podawała punkty od polskiego jury. Wielu widzów nie mogło uwierzyć, że to naprawdę ona! Gabor została obdarowana komplementami i jak możemy wywnioskować z jej postów w mediach społecznościowych, sama jest zachwycona dokonaną zmianą. Młoda gwiazda zasypuje wielbicieli zdjęciami i nagraniami.

To dlatego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu? Dobitnie skomentowała zamieszanie wokół wpadki na Sylwestrze

Dlaczego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu?

Viki Gabor już tak nie wygląda. Ale zmiana!

Do tej pory Viki Gabor stroniła od farbowania włosów. Teraz postawiła jednak na konkretną zmianę! Artystka zafarbowała włosy na ognistą czerwień i chętnie chwali się efektami metamorfozy w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni i zasypują idolkę licznymi komplementami. Zobaczcie, jak dziś wygląda Viki Gabor. My porównaliśmy ją do Natalii Oreiro sprzed lat! Zobaczcie najnowszy post Viki na Instagramie oraz naszą galerię. Widzicie podobieństwo?

Źródło: Viki Gabor ma czerwone włosy! 16-latka postawiła na potężną zmianę. Mamy jej najnowsze zdjęcia