ENI

i

Autor: materiały prasowe ENI

Utwór, który porwie niejedną silną i niezależną MAMUŚKĘ! Czy to kolejny TikTokowy hit?

2022-10-13 12:19

Kojarzycie Raperkę Kaśkę z serialu cieszącym się dużą popularnością - Lombard. Życie pod zastaw? To właśnie w nią wcielała się ENI. Teraz serwujemy Wam przesłodką premierę od artystki, która na długo zostanie w Waszych głowach!

Przesłodka premiera od bezkompromisowej ENI. Wokalistka, która para się również aktorstwem przybywa do nas z kolejną premierą odkrywając kolejną kartę! Z zewnątrz, pozornie  postrzegana może być jako dziewczyna słodka jak "Cukierek" lecz niech Was to nie zmyli! ENI, czyli Annie Ostrowska to bez wątpienia silna, niezależna, świadoma i mocno stąpająca po ziemi kobieta, która wie czego pragnie i nigdy się nie poddaje. Momentami zabawny, lekki, ale przede wszystkim budzący pozytywne emocje utwór, to efekt współpracy z producentem Vłodarskim, który ma na swoim koncie wiele znanych nam już bardzo dobrze hitów takich jak "Pakuje Walize" czy "Diss na budziki". Zarówno podkład muzyczny jak i warstwa tekstowa porywają już od pierwszych dźwięków. Jest to przeplatanka poniekąd uroczych, rapowanych zwrotek z bujającym, charakternym bitem.

Kim jest ENI?

ENI czyli Annie Ostrowska - wokalistka, autorka tekstów, raperka, aktorka, jak i również tiktokerka o polsko-libańskich korzeniach. Jej single rozbrzmiewały w wielu stacjach radiowych w Polsce, a „Cukierek” ma ogromne szanse by powtórzyć sukces artystki. Mogliście usłyszeć ją w singlach: Obsesja,  Uwierz w siebie, Nie mów mi, Karma, Ziemianie,czy Słodka Dorotka, która szturmem podbiła TikToka. Jako aktorka największą rozpoznawalność  zyskała dzięki stałej roli Raperki Kaśki z serialu cieszącym się dużą popularnością i wygraną 4 telekamer - Lombard. Życie pod zastaw.

Między innymi ENI brała udział w  produkcji głośnego kinowego hitu Bad Boy jak i w filmie BORYS. Mogliście też trafić na nią śledząc takie seriale, jak Przyjaciółki, Barwy szczęścia, Oko za oko , 48h, czy Na sygnale. Zapytana o grupę docelową wśród odbiorców tego utworu odpowiedziała przekornie:

- Do kogo kieruje ten numer? Nie mam jasno i ściśle sprecyzowanego słuchacza, ale myślę, że ze względu na słowa, przekaz trafi bardziej do żeńskiego grona słuchaczy/widzów zwłaszcza do niezależnych i silnych mamusiek jak ja!

Kim jest VŁODARSKI?

VŁODARSKI, czyli Michał Włodarski to twórca TikTok’owych hitów „Pakuje Walizę”, „Diss na budziki”. Młody, ambitny i bardzo zdolny producent muzyczny, który komponuje i pisze teksty od wielu lat znany jest w branży jako „VŁODARSKI”. Ma na swoim koncie wiele hitów, które często słyszymy w radio, lecz nie wszyscy wiemy, kto stoi za ‘sklejeniem’ tych kompozycji. Najbardziej znane utwory osiągnęły już wielomilionowe wyniki odtworzeniowe na różnych platformach uzycznych. Wyróżnienie w postaci klasyfikacji jako jeden z 30’stu najlepszych artystów według Spotify dodało mu skrzydeł i bez wątpienia zmotywowało do dalszej pracy. 

Michał Włodarski już jako dziecko wiedział, że muzyka to kierunek, którym chce podążać. W wieku 6 lat uczęszczał bowiem do ‘Ogniska Muzycznego’ gdzie miał okazję odkrywać tlącą się w nim pasję. Przez lata miał okazję poznać bardzo wiele instrumentów muzycznych co rozpaliło w nim jeszcze bardziej zamiłowanie do muzyki. Jako multi-instrumentalista znalazł swoje powołanie w produkcji muzycznej. VŁODARSKI ma swoje studio nagrań z lokalizacją w Częstochowie, gdzie tworzy, pracuje na co dzień. Główne nurty, w których porusza się zdolny muzyk, to: POP, HIP-HOP czy R&B. 

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi