Skolim

i

Autor: AKPA

zarobki gwiazd

Tyle zarabia Skolim za jeden koncert. Kwota wprawia w osłupienie!

2023-11-08 8:37

Skolim jest obecnie najpopularniejszym artystą w branży disco polo. Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile bierze za koncert? Honorarium króla latino nie jest wcale takie małe. Będziecie w szoku, ile trzeba zapłacić, aby Skolim zaśpiewał na koncercie lub weselu.

Ile za koncert bierze Skolim? Lepiej usiądźcie. Od momentu premiery "Wyglądasz idealnie", Skolim stał się najpopularniejszym artystą w branży disco polo. Nie dość, że zanotował ogromne wyświetlenia, to jeszcze jego popularność znacznie wzrosła. Tysiące fanek, wiele zagranych koncertów i hit za hitem, na które Skolim nie pozwalał długo czekać swoim fanom. Wraz z pędzącą popularnością artysty i pozycją w branży muzycznej, wzrosło także jego honorarium. Skolim zapraszany jest na największe imprezy w Polsce takie jak Roztańczony PGE Narodowy, czy też Roztańczona Polska. Nie można również zapomnieć o plenerowych koncertach, ale i tych klubowych, które są oczywiście biletowane. Zastanawialiście się kiedykolwiek ile Skolim bierze za koncert? 5, 10, a może 20 tysięcy złotych? Będziecie w szoku za jaką kwotę król latino występuje na imprezach!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Skolim kiedyś i dziś. Tak zmienił się najpopularniejszy król latino

SKOLIM - Chce być pierwszym Polakiem, który zrobi miliard!

Ile Skolim bierze za występ? CENNIK króla latino

Stawki i zarobki gwiazd, to temat który dosyć często przewija się w sieci. Kolejną gwiazdą, której honorarium ciekawi wiele osób jest Skolim. Ile trzeba zapłacić, aby najpopularniejszy wokalista z branży disco polo, zaśpiewał na koncercie lub na weselu? Kwota wprawia w osłupienie! Według cennika artystów, który bez problemu można znaleźć w sieci, możemy dowiedzieć się, że Skolim życzy sobie za występ od 25 000 złotych do 30 000 złotych! Jak widać taka atrakcja to prawdziwy luksus.

ZOBACZ TAKŻE: Ile za wesele biorą Piękni i młodzi? Kwota wprawia w osłupienie!

Czy rozpoznasz piosenkę disco polo po kadrze z teledysku?

Pytanie 1 z 10
Z jakiego teledysku "Pięknych i młodych" pochodzi to zdjęcie?
screen z teledysku Piękni i młodzi