Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Tyle pieniędzy na swoim koncie ma Roksana Węgiel. Jest najbogatszą artystką w kraju?

2024-03-01 11:17

Informacje na temat majątku osób publicznych są często prywatne, a dokładne dane finansowe nie zawsze są ogólnie dostępne. W sieci pojawiła się jednak informacja, na temat majątku jednej z najpopularniejszych artystek w Polsce. Zastanawiacie się ile zarabia Roxie Węgiel? Czy jest najbogatszą piosenkarką w kraju? Będziecie zaskoczeni.

Zarobki Roksany Węgiel mogą być dla wielu osób zaskoczeniem, w końcu artystka ma dopiero 19 lat. Nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby kim jest Roxie Węgiel. Widzowie Telewizji Polskiej mogli poznać ją bardzo dobrze, oglądając w 2013 roku The Voice Kids. Jako nastoletnia dziewczynka, wzięła udział w Przesłuchaniach w Ciemno i oczarowała wszystkich wykonaniem piosenki Beyoncé "Halo". Będąc w drużynie Edyty Górniak dotarła do finału i... wygrała program. W kolejnych latach były kolejne zwycięstwa. Eurowizja Junior 2018, trzecia edycja programu tanecznego TVP2 Dance Dance Dance, Top Of The Top Sopot Festival w kategorii Young Choice Awards, MTV Europe Music Awards 2019 jako najlepszy polski wykonawca Bestselery Empiku 2019 w kategorii muzyka pop/rock, Nickelodeon Kids’ Choice Awards jako Ulubiona Polska Gwiazda i nagroda "Artysta bez granic" podczas 58. KFPP w Opolu.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel ma nową pracę! Kolejny sukces gwiazdy skomentował jej narzeczony

Roksana Węgiel i Pawbeats o nowej piosence. "Każdej nocy" wzrusza do łez

Majątek Roxie Węgiel. Tyle na swoim koncie ma 19-latka

Roksana Węgiel ma na swoim koncie wiele osiągnięć, wydanych piosenek, zagranych koncertów i współprac, dlatego nic dziwnego, że jej zarobki wprawiają w osłupienie. 19-letnia gwiazda aktualnie za jeden koncert potrafi zarobić blisko 40 tys. złotych! Co ciekawe, za zarobione pieniądze remontuje mieszkanie i planuje wymarzone wesele ze swoim narzeczonym Kevinem Mglejem, które ma odbyć się w 2024 roku. W jednym z wywiadów artystka przyznała, że swój pierwszy milion zarobiła, gdy nie była jeszcze pełnoletnia, czyli wówczas gdy miała 17 lat. Choć nie znamy dokładnej kwoty, jaka pojawia się na koncie bankowym Roxie Węgiel (w końcu jest to sprawa indywidualna), możemy domyślać się, że jest to naprawdę ogromna suma. Oprócz koncertowania, sprzedaży płyt i piosenek w streamingu, 19-latka jest ambasadorką Tezenis, dubbingowała produkcje filmowe, nagrywała do nich piosenki i ma wiele współprac z markami beauty i nie tylko.

Listen on Spreaker.