DZIECI GWIAZD

Córka Alicji Węgorzewskiej ma 21 lat. Amelia Whiskerd wyrosła na przepiękną kobietę!

2024-07-15 15:10

Alicja Węgorzewska jest szczęśliwą mamą Amelii. Artystka wielokrotnie bywała na ściankach z córką, gdy ta była jeszcze dzieckiem. Ostatnio pokazała ją po raz kolejny i musimy przyznać, że panie wyglądają jak dwie krople wody. Amelia ma 21 lat i wyrosła na piękną kobietę!

Alicja Węgorzewska to jedna z najbardziej popularnych polskich śpiewaczek operowych na świecie, która śpiewa mezzosopranem, czyli głosem pomiędzy sopranem i altem. Artystka związana jest z muzyką od dziecięcych lat, kiedy to podjęła się nauki gry na fortepianie. Szkołę wybrała również o podobnym kierunku. Węgorzewska uczęszczała do muzycznego liceum, a następnie studiowała w gdańskiej Akademii Muzycznej i na wydziale wokalnym w Akademii Muzycznej w Warszawie. Dziś ma na swoim koncie wiele osiągnięć zawodowych, a dodatkowo możemy oglądać ją w roli trenerki The Voice Senior. Jednak nie samą pracą żyje człowiek. Alicja Węgorzewska wiedzie także spokojne życie i wychowuje swoją córkę Amelię.

Najlepsze teksty Maryli Rodowicz z nowego The Voice Senior!

Córka Alicji Węgorzewskiej czaruje urodą

Alicja Węgorzewska jest spełnioną mamą. Jej oczkiem w głowie jest Amelia, która ma już 21 lat. Piosenkarka w jednym z wywiadów wyznała, że kocha swoje dziecko bezgranicznie i spędza z nią czas, tak często jak tylko się da:

- Kocham ją miłością bezgraniczną. Oczywiście nie jestem w stanie być z córką zbyt często. Gdy tylko jestem w domu, staramy się spędzać ze sobą maksymalnie dużo czasu, śmiejemy się, jemy wspólny obiad, a przede wszystkim bardzo dużo ze sobą rozmawiamy. To bardzo wrażliwa, rozsądna, mądra i inteligentna dziewczynka - wyznała Alicja Węgorzewska w Super Expressie.

Amelia ma dziś 21 lat i jest uderzająco podobna do swojej znanej i cenionej mamy. Kobiety mają takie same rysy twarzy, a także piękne, ciemne włosy! Ciężko oderwać od niej wzrok! Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia w naszej galerii.

Listen on Spreaker.