Roksana Węgiel, Kevin Mglej

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Roksana Węgiel ma nową pracę! Kolejny sukces gwiazdy skomentował jej narzeczony

2024-01-11 10:34

Właśnie skończyła 19 lat, a sukcesów może pozazdrościć jej każdy! Roksana Węgiel rozpoczęła nowy rok od pozytywnych wiadomości. Nie dość, że w ramach urodzin poleciała na wakacje do Omanu, to jeszcze dostała nową pracę. Jej narzeczony Kevin Mglej, pęka z dumy. Takie wsparcie jest na wagę złota!

Roksana Węgiel rozpoczęła swoją karierę bardzo wcześnie. Mając 13 lat wzięła udział w programie The Voice Kids, który zresztą wygrała. Na kolejne sukcesy młodej artystki nie trzeba było długo czekać. Z piosenką "Anyone I Want to Be" poleciała do Mińska, by reprezentować nasz kraj na 16. Konkursie Piosenki dla Dzieci. Oczywiście nie mogło być inaczej. Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018, a brama do jej kariery w branży muzycznej, otworzyła się jeszcze szerzej. Przez lata artystka zdobyła nie tylko uznanie, ale przede wszystkim zgromadziła kolejne sukcesy i trofea. Dziś, mając 19 lat jest spełniona nie tylko zawodowo, ale także życiowo, a nowy 2024 rok zapowiada się dla niej naprawdę wyjątkowo!

ROXIE WĘGIEL W BIELIŹNIE! (POLICJA W DOMU BRITNEY SPEARS, KWIATKOWSKI I BEDOES)| Maks ON AIR odc 2

Roksana Węgiel dostała nową pracę. Zmieni branżę?

Styczeń to zawsze miły miesiąc dla Roksany Węgiel. Za każdym razem przynosi jej szczęście, tym bardziej, że urodziła się 11 stycznia. Z okazji tegorocznych urodzin, artystka wybrała się z ukochanym do Omanu, gdzie czekała na nią niespodzianka. Wchodząc do pokoju zastała na łóżku napis "Happy Birthday", bukiet róż, balony i inne urodzinowe dekoracje. Roxie od razu pochwaliła się swoim szczęściem w internecie, podobnie jak kilka dni temu, gdy... dostała nową pracę! Okazuje się, że już wkrótce jej głos będzie można usłyszeć w filmie "Emma i czarny jaguar", którego premiera zapowiedziana jest na początek lutego. Z sukcesu ukochanej pęka z dumy jej narzeczony Kevin Mglej, który pogratulował jej nie tylko osobiście, ale i pod zdjęciem:

Kevin Mglej skomentował zdjęcie Roxie Węgiel

i

Autor: screen z IG/roxie_wegiel

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy raz Roksany Węgiel. Artystka w 2018 roku dubbingowała Lucy w filmie animowanym Hotel Transylwania 3, a także nagrała do niego piosenkę promującą. W 2019 roku nagrała numer do bajki "Manu. Bądź sobą", a w 2020 do produkcji "Tajemniczy ogród", gdzie dubbingowała także Mary.