The Voice of Poland

i

Autor: screen z YouTube/The Voice of Poland

The Voice of Poland 13 - TRENERZY. Kto oceni uczestników? [NOWY SKŁAD]

2022-10-01 19:56

13. edycja The Voice of Poland startuje jesienią 2022. Kto będzie oceniał uczestników w programie? Trenerzy kolejnej edycji oficjalnie ogłoszeni ! W show zabraknie Sylwii Grzeszczak, którą zastąpi była uczestniczka The Voice of Poland. O kim mowa? Poznajcie skład trenerów muzycznego talent-show. Będziecie zaskoczeni!

Trenerzy The Voice of Poland 2022 - kto jest w składzie? Kto będzie oceniać uczestników? Na taką informacje czekało wiele osób, jednak w końcu producenci zdecydowali się ujawnić nazwiska trenerów The Voice of Poland 13! Wielkimi krokami nadchodzi nowy sezon muzycznego show. Premierowe odcinki będziemy mogli oglądać jesienią 2022 na antenie Telewizyjnej Dwójki i dowiemy się, kto będzie miał największe szanse na miano Najlepszego Głosu w Polsce. Na początku na wszystkich czekać będą emocjonujące Przesłuchania w Ciemno, następnie pojawią się Bitwy i Nokauty, a później widzowie będą światkami gorących półfinałów i... finału! Kto oceni uczestników w The Voie of Poland 13? Trenerzy są już znani!

Szybkie Pytania - Lanberry

The Voice of Poland 2022 - TRENERZY

Kto jest trenerem w The Voice of Poland 13? Na czerwonych fotelach zabraknie Sylwii Grzeszczak, która w poprzedniej edycji dołączyła do obsady programu. Za piosenkarkę w 13. edycji pojawi się była uczestniczka The Voice of Poland - Małgorzata Uściłowska, znana wszystkim jako Lanberry. Piosenkarka próbowała swoich sił w 2013 roku na Przesłuchaniach w Ciemno, jednak ich nie przeszła, a rok później zdecydowała się wziąć udział w castingach do X Factora. Kto jeszcze zasiądzie na czerwonym fotelu? Poniżej znajdziecie wszystkich trenerów The Voice of Poland 13:

ZOBACZ TAKŻE: Lanberry trenerką The Voice of Poland 13. Internauci mają z tym problem?

Sonda
Lanberry nową trenerką The Voice of Poland - pasuje do tej roli?