Taniec z Gwiazdami

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami 2022 - kto ODPADŁ w 2 odcinku? Widzowie zgodni z werdyktem

2022-09-05 22:05

13. edycja Tańca z Gwiazdami trwa w najlepsze, a za nami drugi odcinek, podczas którego parkiet opuściła kolejna para. Kto pożegnał się z programem w poniedziałek 5 września? Takiego obrotu akcji nikt się nie spodziewał. Werdykt jest już znany!

Taniec z Gwiazdami 2022 - kto odpadł? Kto pożegnał się z programem w drugim odcinku? Za nami drugi poniedziałek, kiedy widzowie przed telewizorami mogli śledzić taneczne kroki uczestników najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Krzysztof Rutkowski tym razem zatańczył tango, a Karolina Pisarek po ciężkim tygodniu i wielu badaniach w szpitalu, zatańczyła taniec współczesny. Natalia Janoszek zachwyciła wszystkich z Rafałem Maserakiem także tańcem współczesnym, a Agnieszka Litwin w rytm piosenki Cold Heart zaprezentowała cha-chę! Według jurorów najlepiej na parkiecie poradziła sobie Natalia Janoszek, natomiast najmniej punktów otrzymał Krzysztof Rutkowski. Kto odpadł z programu? Wyniki są już znane!

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Pisarek NIE WYSTĄPI w Tańcu z Gwiazdami?! Diagnoza lekarzy mocno ją zasmuciła

Jak Łyse Konie #1 - FreakyBoys&D-Bomb

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w 2 odcinku? [5.09.2022]

Wszystko co dobre, szybko się kończy. To z pewnością może powiedzieć para, która opuściła 13. edycję Tańca z Gwiazdami. Decyzją widzów z programem w poniedziałek 5 września pożegnali się Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska. Widzowie są zgodni z decyzją, co można zauważyć w komentarzach, które co chwile pojawiają się w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Rutkowski - wiek, wzrost, majątek, fryzura, żona, dzieci, Taniec z Gwiazdami

- Wiedzałam...dziś to powiedziałam szkoda mi Sylwii

- No w końcu... Oglądać się go nie dało

- No i bardzo dobrze, jednak sprawiedliwość wygrywa 

- O jeden odcinek za późno

Sonda
Taniec z Gwiazdami 2022. Której parze kibicujesz?