Cleo

i

Autor: AKPA Cleo

GWIAZDY

Tak wygląda Cleo w rozpuszczonych włosach i bez doczepów. Ciężko oderwać od niej wzrok!

2023-06-26 9:25

Selfiaczki to specjalność Cleo! Teraz gwiazda polskiej sceny muzycznej pokazała się w całkiem innym wydaniu niż dotychczas. Na najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć ją bez doczepów i tradycyjnego kucyka, ale za to w naturalnym wydaniu. Tak wygląda w rozpuszczonych włosach!

Cleo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i pracowitych polskich artystek. Joanna Klepko, bo tak właściwie nazywa się piosenkarka, od lat regularnie wydaje piosenki, koncertuje, występuje w reklamach i zasiada na fotelu trenera w The Voice Kids. Wszędzie jest jej pełno, a polska publiczność ją po prostu uwielbia! Cleo słynie nie tylko z pięknego wokalu i słowiańskiej urody, ale także ze swojego charakterystycznego kucka, który upięty jest na czubku jej głowy. To właśnie w takim wydaniu fani widzą ją na scenie i w teledyskach, dlatego nic dziwnego, że przeżyli lekki szok, gdy zobaczyli Cleo w rozpuszczonych włosach! Jeszcze nie tak dawno, bo 25 czerwca, piosenkarka obchodziła swoje 40. urodziny i z tej okazji zalała social media swoimi selfies, na których pokazała się bez doczepów i kultowego kucyka.

ZOBACZ TAKŻE: Doda została MILIONERKĄ. Tak cieszy się ze swojego sukcesu!

Szybkie pytania - Cleo

Cleo w rozpuszczonych włosach

Cleo uwielbia być aktywna na Instagramie dlatego nic dziwnego, że jej konto liczy ponad milion obserwujących. To właśnie tam można podejrzeć jak wygląda jej kariera zza kulis, a także co porabia poza koncertowaniem. Choć jej konto należy raczej do pokazywania kadrów z życia medialnego, w dniu 40. urodzin postanowiła pokazać się wszystkim w całkiem innym wydaniu niż dotychczas. Na opublikowanych zdjęciach widzimy Cleo bez jej charakterystycznego kucyka, za to w rozpuszczonych, pofalowanych włosach. Zdjęciom towarzyszy także sentymentalny opis:

#happybirthdaytome 🎂🥰 Dzisiaj obudziłam się nad jeziorem gdzie kręciłam "SZTORM"I wiecie co...nie ma sztormu. Jest za to spokój i ogromna wdzięczność w sercu 🥹❤️🙏 a lustro wody tak stabilne, że mogłam zobaczyć swoje odbicie i powiedzieć sobie : - Dobra robota! Płyń dalej, Kocham Cię 🥰 Dziękuję że tu jesteście! kocham mocno! 💚🍀🙌

Poniżej możecie zobaczyć jak Cleo prezentuje się w naturalnym wydaniu. Ciężko oderwać od niej wzrok!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zanim byli sławni robili coś całkiem innego. Tam pracowała Cleo i inne gwiazdy!

Sonda
Lubisz twórczość Cleo?