Doda

i

Autor: AKPA Doda zapowiedziałą koniec kariery muzycznej

Gwiazdy

Doda zapowiada koniec kariery. Oto co planuje na sam koniec

2023-06-23 15:12

Doda po dwóch dekadach pracy na scenie zapowiedziała, iż kończy karierę muzyczną. W jednym z wywiadów wyznała skąd taka decyzja, w jaki sposób planuje pożegnać się ze swoimi fanami, a także co zamierza robić po przejściu na "emeryturę".

Doda show-biznes zna od podszewki. Jej popularność zaczęła rosnąć w 2000 roku, kiedy to dołączyła do rockowego zespołu Virgin. Dwa lata później, charyzmatyczna piosenkarka, dała się poznać szerszej publiczności dzięki 2. edycji popularnego reality show "Bar", gdzie starała się wypromować zarówno siebie, jak i swoją muzykę. Skutecznie! Doda od 2007 roku skupia się na solowej karierze, a w 2022 roku premierę miała długo wyczekiwana przez fanów płyta "Aquaria", na której znalazły się takie utwory jak "Wodospady" czy "Melodia ta". Był to również rok, który upływał Dodzie pod znakiem jubileuszu 20-lecia kariery. Po dwóch dekadach pracy na scenie artystka ogłosiła, iż powoli przechodzi na muzyczną emeryturę.

Doda na gorąco po występie w Opolu. Kara TVP nie była adekwatna?

Kariera Dody dobiega końca! To dla niej początek czegoś nowego

Doda zszokowała fanów, gdy w jednym z ostatnich wywiadów oznajmiła, że jej kariera dobiega końca, choć wydawać by się mogło, że po sukcesie ostatniej płyty to dla Dody nowy początek i szansa na osiągnięcie jeszcze bardziej spektakularnych sukcesów. Nic z tych rzeczy. Doda już zdecydowała.

Nominacja do Fryderyków za najlepszą płytę jest dla mnie wystarczającą nagrodą (...) Dało mi to taki wiatr w skrzydła, żeby zrobić kolejną płytę, jeszcze lepszą, mam nadzieję, i tym samym zakończyć pracę aktywnej piosenkarki estradowej - powiedziała w rozmowie z "Pomponikiem".

Dorota Rabczewska zdradziła również jakie ma plany na przyszłość. Okazuje się, że nie zamierza siedzieć z założonymi rękoma i odcinać kuponów od tego, co do tej pory udało jej się osiągnąć.

Myślę, że znajdę sobie nową pracę i nową pasję, bo jestem artystką i nie umiem tak nic nie robić i zupełnie się nie wyżywać artystycznie (...) Trzeba po prostu kiedyś powiedzieć stop i pożegnać się z tym (...). Bardzo bym chciała, bardzo mi się to podoba. Zawsze chciałam być menedżerem. Zresztą, chcąc nie chcąc - jestem też swoim wyznała.

Plany zawodowe to jednak nie wszystko. Zbliżająca się do czterdziestki Doda, planuje również korzystać z życia i skupić się na nowych doświadczeniach.

Listen on Spreaker. Źródło: Doda zapowiada koniec kariery. Oto co planuje na sam koniec