Izabela Trojanowska

i

Autor: AKPA

KIEDYŚ I DZIŚ

Tak w latach 80-tych wyglądała Izabela Trojanowska. Artystka postawiła na ostre cięcie

2024-04-17 13:07

Izabela Trojanowska jak każda kobieta lubi zmiany i często eksperymentuje ze swoimi włosami. Co ciekawe, w latach 80-tych przeszła niebywałą metamorfozę, która przez długi czas była tajemnicą. Wokalistka postawiła wówczas na ostre cięcie! Mamy zdjęcie, jak wyglądała kiedyś.

W polskiej branży muzycznej nie brakuje postaci, które pozostawiają trwały ślad w historii. Jedną z nich jest niezaprzeczalnie uzdolniona Izabela Trojanowska, artystka wszechstronna, wokalistka o niezwykłym głosie i charyzmie. Jej muzyka, styl i osobowość przyczyniły się do ugruntowania jej pozycji jako ikony polskiej sceny muzycznej i dziś, każdy wie, kim jest Izabela Trojanowska. Urodziła się w 1955 roku w Olsztynie i co ciekawe, pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach. Matka wokalistki śpiewała i grała na gitarze, zaś ojciec grał na skrzypcach. Trojanowska jako mała dziewczynka śpiewała piosenki Anny German i Sławy Przybylskiej, chodziła na rytmikę i taniec, a mając 10 lat zaczęła śpiewać w chórze katedralnym. Jej muzyczna kariera zaczęła się jednak na dobre w latach 70-tych, kiedy to w 1971 roku została doceniona i odebrała z rąk Karola Wojtyły nagrodę im. Maksymiliana Kolbego na Festiwalu Pieśni Sakralnej Sacrosong w Chorzowie.

eska2: Halina Frąckowiak kiedyś i dziś. Tak w młodości wyglądała słynna piosenkarka

Izabela Trojanowska dawniej. Tak wyglądała w latach 80-tych

Izabela Trojanowska przeszła długą drogę by być tu, gdzie jest teraz. Wiele występów, wizyt w studiach nagraniowych i mnóstwo otrzymanych wyróżnień i nagród. Trojanowska oprócz muzyki, ukochała sobie także aktorstwo, a widzowie nadal mogą podziwiać ją m.in. w Klanie. Jednak wróćmy do dawnych lat i metamorfozy jaką przeszła artystka. Jak każda kobieta i Trojanowska uwielbia ładnie się ubrać i zrobić sobie świeże włosy. Artystka często odwiedza fryzjera, a następnie pokazuje się w nowej odsłonie na salonach. W latach 80-tych przeszła jednak jedną metamorfozę, która dość długo była owiana tajemnicą. Dziś Izabela Trojanowska chwali się swoim zdjęciem sprzed lat w sieci i niestety musiała zmierzyć się z krytyką:

- Mnie się nie podoba. Nieeee. Okropna. Nigdy bym takiej nie nosiła. Przepraszam! - napisała jedna z internautek pod zdjęciem Trojanowskiej na Facebooku.

Na co wokalistka szybko i z klasą odpowiedziała:

- Ja dzisiaj chyba też bym takiej nie nosiła, wówczas byłam filigranowa i mi pasowała.

Izabela Trojanowska była już blondynką, brunetką, a nawet jak widać potrafiła zaryzykować i obciąć włosy bardzo krótko. Jak to się mówi - ładnemu we wszystkim ładnie! Poniżej zobaczycie zdjęcie jak artystka wyglądała w latach 80-tych.