Tak Marcin Maciejczak wspiera Blankę przed Eurowizją 2023. Wideo mocno rozczula!

i

Autor: AKPA Tak Marcin Maciejczak wspiera Blankę przed Eurowizją 2023. Wideo mocno rozczula!

Tak Marcin Maciejczak wspiera Blankę przed Eurowizją 2023. Wideo mocno rozczula!

2023-05-04 8:33

Eurowizja 2023 zbliża się wielkimi krokami, a nasza reprezentantka jest już w Wielkiej Brytanii i prężnie przygotowuje się do swojego występu. Tuż przed wylotem wspierał ją zwycięzca The Voice Kids 3 - Marcin Maciejczak. To co zrobił mocno wzrusza. Mamy nagranie!

Odliczanie do Eurowizji 2023 trwa! W tym roku prestiżowy konkurs odbywa się w Wielkiej Brytanii, a dokładnie w Liverpoolu. To właśnie tam na scenie zmierzy się ze sobą 37 reprezentantów różnych państw w tym Polska. Nasz kraj będzie reprezentować Blanka Stajkow z piosenką Solo. Niestety po preselekcjach, które odbyły się w Polsce kilka miesięcy temu, na artystkę spadła ogromna fala hejtu. Wszystko przez jej występ, który dla wielu osób nie był zbytnio udany. Internauci zarzucali Blance, że fałszuje i źle wymawia słowa piosenki po angielsku. Bejba is kajna krejza stało się hitem internetu, a w końcu sama artystka zaczęła się z tego śmiać. Mimo wszystko Blanka ma dookoła siebie wiele osób, które wspierają ją przed Eurowizją 2023, a jest nią między innymi Marcin Maciejczak, który wygrał trzecią edycję The Voice Kids. To co zrobił młody artysta rozczuliło niejedną osobę!

ZOBACZ TAKŻE: Blanka wygra Eurowizję 2023? ŚCIĄGA suknię i tańczy rozpalając zmysły

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Marcin Maciejczak wspiera Blankę przed Eurowizją 2023

Kilka dni temu Blanka wyleciała do Wielkiej Brytanii. Obecnie intensywnie przygotowuje się do swojego występu, który będzie miał miejsce podczas drugiego półfinału już 11 maja. Zanim jednak Blanka wyleciała do Liverpoolu, mogła liczyć na ogromne wsparcie młodszego kolegi z branży. Marcin Maciejczak nagrał z nią krótkie wideo, a na koniec mocno ją przytulił. Widać, że takie wsparcie znaczy dla Blanki więcej niż tysiąc słów. Poniżej możecie zobaczyć nagranie - to naprawdę miły obrazek!

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - DATA, GODZINA, MIASTO. Kiedy są półfinały i finał Eurowizji 2023?

Sonda
Czy Polska ma szansę na zwycięstwo lub przynajmniej zajęcie wysokiej pozycji w konkursie Eurowizja 2023?