SuperNova Smaży na Plaży - czwarty tydzień konkursu

i

Autor: Radio SuperNova

SuperNova Smaży na Plaży - czwarty tydzień konkursu za nami! Oto zwycięzcy [GALERIA]

2022-07-25 14:13

SuperNova Smaży na Plaży to konkurs, w którym do wygrania są fantastyczne, wakacyjne nagrody! Za nami czwarty tydzień zabawy, podczas której poznaliśmy kolejnych zwycięzców. Do kogo powędrowały nagrody główne? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia i opisy osób, które zachwyciły nas swoimi wakacyjnymi zgłoszeniami.

Wakacje trwają w najlepsze, a wraz z nimi nasz fantastyczny konkurs SuperNova Smaży na Plaży. O co w nim chodzi? Co można wygrać? Już wyjaśniamy! Konkurs Smaży na Plaży to zabawa, dzięki której możesz pokazać jak odpoczywasz i w którym miejscu nas słuchasz, a w nagrodę masz szansę wygrać zestaw, który idealnie sprawdzi się na tegoroczne wakacje lub nawet jeśli o niego zadbasz - posłuży Ci znacznie dłużej! Do zgarnięcia jest zestaw w skład którego wchodzi: torba termiczna, bidon, daszek, parawan, okulary przeciwsłoneczne, mgiełka do ciała i kosmetyki Ziaja z serii Sopot SUN. Zgłoś swój udział w konkursie maksymalnie do 19 sierpnia 2022 roku na stronie smazynaplazy.radiosupernova.pl.

Za nami czwarty tydzień konkursu, podczas którego poznaliśmy kolejnych zwycięzców. Jak odpoczywali podczas wakacji 2022? Jakimi zdjęciami i opisami nas oczarowali? Obejrzyjcie poniżej naszą galerię i zobaczcie, jak słuchacze Radia SuperNova smażą się na plaży... i nie tylko!

Jak Łyse Konie #1 - FreakyBoys&D-Bomb