SOLEO

i

Autor: materiały prasowe SOLEO

SOLEO wydał cztery kawałki jednego dnia. To idealne brzmienia na wakacje!

2022-07-05 14:31

SOLEO zaszalał na całego! Zespół jednego dnia wydał aż cztery piosenki, które są idealnymi kawałkami na wakacje. To tak zwana „Złota czwórka”, a każdy numer z osobna utrzymany jest w zupełnie innych klimatach. Sprawdźcie szczegóły!

Zespół SOLEO działa na polskiej scenie od 2008 roku, tworzy go czwórka artystów, a liderem zespołu jest Kamil Jaworski. Przez lata udało im się wylansować takie hity jak „Suknie Kolorowe” czy „Cyganeczka Zosia”, które podbiły serca słuchaczy w internecie. Zespół z przytupem wchodzi w początek lata 2022. Formacja SOLEO zrealizowała zapowiadany przez ostatnie tygodnie projekt "Złota czwórka" czyli 4 nowe utwory wraz z czterema nowymi teledyskami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wszystkie premiery ukazały się jednego dnia. To niewątpliwie sytuacja bezprecedensowa która w świecie muzyki jest raczej niespotykana. Pierwszą z nowości jest utwór pt. „Bacha”, który stylistyką nawiązuje do wcześniejszych propozycji „SOLEOńczyków” takich jak „Ja się z Tobą nie ożenię” czy też „Porwałem sąsiadeczkę”. Muzyczne klimaty Disco-Folku oraz klip nagramy w pięknym muzeum Ziemi Stanisławowskiej idealnie łączą się ze sobą tworząc spójna całość.

Wakacyjny SuperHit - lata 80

Kolejna premiera to utwór pt. „Robimy Grilla”. Mocno Klubowa aranżacja owiana luźnym tekstem o tematyce grillowania świetnie oddaje klimaty Polskiej rzeczywistości podczas letnich przydomowych spotkaniach przy kiełbasce. To też możemy zobaczyć również w klipie zrealizowanym w ogrodzie Kamila Jaworskiego, czyli lidera i wokalisty SOLEO. 

Trzecią nowością, która pojawiła się w sieci jest utwór „Tona Czekolady”. Muzyczna oraz wizualna historia mężczyzny, który traci zmysły dla swojej blond pięknej sąsiadki, która uwielbia czekoladę. Aranżacja, w której można usłyszeć dawne hity „SOLEOńczyków” takie jak „Zaczepka”, „Czarna” czy „Blondyna” lub „Łobuz”, w parze z klipem tworzą mocno humorystyczną opowieść która sprawdzi się na każdej imprezie. 

Ostatnią, czyli czwartą nowością jaką przygotowała formacja SOLEO, jest utwór i teledysk pt. „Gdy się robi ciemno”. Mocno klubowe brzmienie oraz niekonwencjonalne partie wokalno-rapowe oplecione zostały mrocznym teledyskiem z motywem porwania pięknej bohaterki i odbijania jej z rąk czarnych charakterów. 

Projekt „Złota czwórka” to dawka dobrego tanecznego brzmienia, z niebanalnymi tekstami oraz teledyskami które świetnie dopełniają warstwę muzyczną. Każda propozycja utrzymana została w zupełnie innych klimatów dzięki czemu nawet najbardziej wymagający odbiorcy powinni znaleźć spośród tych czterech nowości coś dla siebie.

Sonda
Lubisz słuchać disco polo?