Skolim z muzyczną nowością Twoja Siostra

i

Autor: screen z YouTube: SKOLIM Official Skolim z muzyczną nowością "Twoja Siostra"

Skolim nie zwalnia tempa i prezentuje gorącą nowość. Twoja Siostra hitem?!

2023-06-15 15:41

Skolim to nie tylko król latino, ale także król gorących hitów! Artysta nie zwalnia tempa i po dobrze odebranym kawałku "Temperatura", prezentuje kolejną perełkę. Mowa o numerze "Twoja Siostra", która już zyskała miano hitu wśród słuchaczy. Tego trzeba posłuchać!

Skolim z muzyczną nowością podbija internet! Czy najnowsza piosenka w niecałą dobę stała się hitem? Na to wygląda! Skolim, to tak naprawdę Konrad Skolimowski, który od momentu wydania kawałka "Wyglądasz idealnie" stał się prawdziwym królem latino w naszym kraju i w rok zgromadził pod oficjalnym teledyskiem ponad 142 mln wyświetleń! Oczywiście na jednym hicie się nie skończyło. Skolim czego się nie dotknie robi to perfekcyjnie, dlatego każdy kolejny kawałek notuje miliony odsłon na YouTube. Nie Dzwoń Do Mnie Mała, Kiss Me Baby, Temperatura, a teraz Twoja Siostra. Skolim połączył siły z Hellfield i Divix i wyszedł z tego nowy, wakacyjny hit!

ZOBACZ TAKŻE: Skolim zaczynał karierę w Disco Star. Jurorzy byli mocno na NIE!

Skolim wpadł do Radia SuperNova z ... kurą / wejście antenowe

Skolim - Twoja Siostra

Skolim pokazuje wszystkim, jak się robi prawdziwe hity! Choć niedawno triumfował z premierą kawałka "Temperatura", to teraz  przyszedł czas na kolejną nowość! Mowa o numerze, który powstał we współpracy z Hellfield i Divix. Piosenka "Twoja Siostra" w niecałą dobę wygenerowała blisko 700 tysięcy odsłon na YouTube i jesteśmy pewni, że lada moment przekroczy milion. W teledysku przewijają się miejskie kadry, na których widać rozpoznawalne dziewczyny z tiktoka, które zyskały rozgłos nagrywając muzyczne trendy właśnie na tę aplikację. Poniżej możecie zobaczyć gorącą premierę Skolima. Z pewnością wpadnie Wam w ucho!

Sonda
Lubisz Skolima?
Listen on Spreaker.