Edyta Górniak

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Silna Biało-Czerwona koncert TVP - kto wystąpi? Muzyczne obchody Święta Wojska Polskiego

2023-08-11 13:00

W związku ze zbliżającym się świętem Wojska Polskiego, Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów koncert "Silna Biało-Czerwona". Na scenie usytuowanej przy plaży w Giżycku, wystąpi plejada znanych i lubianych polskich gwiazd. Sprawdź kto zaśpiewa na koncercie 12 sierpnia w TVP2.

Silna Biało-Czerwona to koncert z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego, który organizuje Telewizja Polska. Wydarzenie odbędzie się przy plaży w Giżycku i co ciekawe, jest to jedna z miejscowości, gdzie odbędzie się specjalny piknik wojskowy. Warto również wiedzieć, że od 12 do 15 sierpnia w siedemdziesięciu miastach w Polsce organizowane będą takie pikniki, po to by okazać szacunek żołnierzom i pamiętać o ich wyjątkowym dniu. Piknik w Giżycku zwieńczy koncert, który transmitowany będzie w TVP2 już w sobotę 12 sierpnia. Nie zabraknie wojskowych przyśpiewek, a także innych znanych kawałków. Kto wystąpi na koncercie Silna Biało-Czerwona? Lista gwiazd jest już znana.

Czy Polacy znają flagę Polski? SZOK! Test wiedzy wśród turystów #EwelinaPyta

Silna Biało-Czerwona - kto wystąpi 12.08.2023? [GWIAZDY]

Silna Biało-Czerwona to koncert współorganizowany z Ministerstwem Obrony Narodowej. Kto wystąpi? Na scenie w Giżycku podczas koncertu TVP Silna Biało-Czerwona zaśpiewają między innymi:

  • Edyta Górniak
  • Kamil Bednarek
  • Natasza Urbańska
  • Marek Piekarczyk
  • Mateusz Ziółko
  • Olga Szomańska
  • Kuba Szmajkowski
  • Rafał Brzozowski

Wydarzenie uświetnią także Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego oraz utalentowani żołnierze: st. szer. spec. Witold Ostynowicz, znany pod pseudonimem artystycznym VitoWS , a także Unikatos & Szosto - raperzy z Wojsk Obrony Terytorialnej. Piosenki wojskowe w łatwych do śpiewania aranżacjach przygotuje Rband pod kierownictwem Filipa Sojki.

Silna Biało-Czerwona - KONCERT TVP: TRANSMISJA 12.08

Koncert Silna Biało-Czerwona będzie transmitowany w sobotę 12 sierpnia o godzinie 20:00 na antenie TVP2.

Quiz z nazwami zawodów

Pytanie 1 z 11
Krupier to...