Sara James - fenomenalny występ w finale America's Got Talent. Kiedy poznamy wyniki?

i

Autor: screen z YouTube/America's Got Talent Sara James - fenomenalny występ w finale America's Got Talent. Kiedy poznamy wyniki?

Sara James - fenomenalny występ w finale America's Got Talent. Kiedy poznamy wyniki?

2022-09-14 8:45

Za nami wielki finał America's Got Talent z udziałem Sary James. Polka po raz kolejny pokazała, że nie ma sobie równych i zachwyciła widzów, jak i jurorów, którzy po jej występie nagrodzili ją owacjami na stojąco. Kiedy poznamy wyniki? Czy Sara James wygra talent-show w USA? Jej występ przeszedł do historii - to trzeba zobaczyć!

Spis treści

  1. Sara James - kiedy WYNIKI America's Got Talent?
  2. America's Got Talent - gdzie obejrzeć finał?

Finał America's Got Talent przeszedł już do historii. Kiedy poznamy wyniki? Sara James po raz kolejny udowodniła całemu światu, że ma w sobie niesamowity talent. Jej głos zachwycił nie tylko Polskę, ale także Stany Zjednoczone. Wystarczyło pojawić się na castingu do amerykańskiego Mam Talent, by życie obróciło się do góry nogami. Złoty przycisk, następnie półfinał, a później dzięki głosom widzów Sara James przeszła do wielkiego finału, najpopularniejszego show na świecie! Oczywiście nie mogło być inaczej. W nocy z 13 na 14 września, został wyemitowany gorący, finałowy odcinek America's Got Talent. Polka przed ogromną publicznością zaśpiewała tym razem hitowy kawałek Kate Bush - Running Up That Hill i ponownie rozkochała w sobie Amerykę.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James - wiek, rodzice, wzrost, AGT, Mam Talent USA, Eurowizja Junior, piosenki

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James - kiedy WYNIKI America's Got Talent?

Piosenka, którą wykonała Sara James podczas finału America's Got Talent to wielki hit, który widzowie na całym świecie pokochali za sprawą serialu "Stranger Things". Po swoim występie Polka otrzymała gorące owacje na stojąco od widowni, ale także od jurorów show, którzy byli nią zachwyceni!

- Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój (...) Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór z tobą i po prostu dajesz sobie szansę - powiedział Simon Cowell

- To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy - skomentował Howie Mandel

Masz tę świeżość i już wyglądasz jak super gwiazda. Jesteś jednym z najlepszych odkryć tego sezonu - powiedziała Heidi Klum

Kiedy poznamy wyniki America's Got Talent? W przypadku zagranicznego formatu, głosowanie różni się od tego, do którego jesteśmy przyzwyczajeni w Polsce. W USA widzowie mają 24 godziny na oddawanie głosów na swojego faworyta. Oficjalne wyniki America's Got Talent poznamy w nocy ze środy 14 września na czwartek 15 września. Czy Polacy mogą wesprzeć Sarę James i oddać na nią głos? Niestety jest to niemożliwe. Głosować na Sarę James można tylko na terenie Stanów Zjednoczonych poprzez aplikację America's Got Talent lub na stronie nbc.com/agtvote.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James w America's Got Talent - kiedy WIELKI FINAŁ w TV? Do wygrania GRUBA kasa!

America's Got Talent - gdzie obejrzeć finał?

Gdzie obejrzeć finał Mam talent Ameryka? Czy jest dostępna powtórka? Finałowy występ Sary James znajdziecie na YouTube, a cały odcinek America's Got Talent zostanie wyemitowany kilka dni później, w niedzielę 18 września, o godzinie 19:50 w Telewizji WP.

Sonda
Sara James wygra America's Got Talent?