Zenek Martyniuk

i

Autor: AKPA Zenek Martyniuk

SZOKUJĄCE

Rzucił jajkami w Zenka Martyniuka i został ukarany. Zdradził co nim kierowało

2023-07-05 8:36

Zenek Martyniuk był gwiazdą koncertu we Włodawie na Lubelszczyźnie. To właśnie tam wyszedł na scenę i miał zaśpiewać swoje największe hity, ale… został obrzucony jajkami. Sprawca został zatrzymany, przyznał się do winy i został ukarany. Co nim kierowało? Mężczyzna przyznał publicznie, dlaczego tak postąpił.

Zenek Martyniuk obrzucony jajkami, to temat numer jeden w ostatnich dniach. Nie da się ukryć, że Zenek Martyniuk to prawdziwy król disco polo. Jego piosenki to prawdziwe hity i nuci je cała Polska. Dodatkowo artysta pojawia się na wielu koncertach - nie tylko tych w małych miejscowościach, ale także w telewizji, gdzie po prostu błyszczy. Pod sceną lub przed telewizorami przy jego hitach, publiczność bawi się na całego, jednak ostatniego koncertu Zenek Martyniuk szybko raczej nie zapomni. W ubiegły weekend 1 lipca 2023 roku, artysta pojawił się na scenie we Włodawie na Lubelszczyźnie. Początkowo wszystko zapowiadało się nieźle, jednak w pewnym momencie wykonawca hitów takich jak Przez Twe Oczy Zielone, czy też Przekorny Los, został obrzucony pięcioma jajkami. Martyniuk nigdy wcześniej nie spotkał się z takim brakiem szacunku i wyraźnie nie był zadowolony z zaistniałej sytuacji.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Martyniuk obrzucony jajkami - co grozi sprawcy?

Zenek Martyniuk stojąc na scenie we Włodawie był wyraźnie poirytowany i w mocnych słowach zwrócił się do publiczności. Następnie zaprosił na scenę sprawcę całej sytuacji i dodał, że przez niego stracili humor i chęć do grania i gdyby nie umowa, która ich zobowiązuje, koncert by się nie odbył. Co grozi mężczyźnie, który obrzucił Zenka Martyniuka jajami? Według doniesień portalu Lublin112.pl policja zatrzymała sprawcę zdarzenia. Jest nim 57-letni mężczyzna, któremu wymierzono karę 500 zł grzywny i dwuletni zakaz uczestniczenia w imprezach masowych. Dlaczego mężczyzna okazał brak szacunku Zenkowi Martyniukowi? Okazuje się, że nie podobała mu się muzyka grana przez króla disco polo. Powód prozaiczny, prawda?

ZOBACZ TAKŻE: Żona Zenka Martyniuka poddała się plastyce nosa. Dziś zachwyca nową twarzą!

Sonda
Jesteś fanem Zenka Martyniuka?