Blanka Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA // YouTube/Blanka

GWIAZDY

Narzeczony Roxie Węgiel napisał hit Blance. Kevin Mglej wśród autorów Boys Like Toys

2023-07-04 13:57

Narzeczony Roksany Węgiel, Kevin Mglej, prężnie działa w świecie muzyki. 26-latek zajmuje się pisaniem tekstów piosenek nie tylko dla swojej ukochanej, ale wielu innych gwiazd polskiej sceny. Na liście jego współprac znajdziemy m.in. Justynę Steczkowską i MaRinę. Teraz brał udział w tworzeniu numeru Boys Like Toys Blanki.

Nowa piosenka Blanki jest już dostępna. Numer Boys Like Toys to następca wydanego we wrześniu 2022 roku utworu Solo, z którym Stajkow reprezentowała nasz kraj na Eurowizji. Za sprawą starannie przygotowywanego od miesięcy show 23-letniej jeszcze wówczas wokalistce udało się awansować do finału konkursu i zająć w nim przyzwoite, 19. miejsce. Biorąc pod uwagę tylko głosy widzów, Bejba, jak pieszczotliwie określają ją fani, uplasowała się w TOP10, na miejscu 8. Po powrocie z Liverpoolu Blanka rzuciła się w wir pracy. Na jej nowy kawałek, który początkowo miał ukazać się w maju, przyszło nam trochę poczekać. Singiel Boys Like Toys doczekał się premiery dopiero 4 lipca. Jednym ze współautorów wpadającego w ucho kawałka jest Kevin Mglej, autor piosenek, a prywatnie narzeczony Roksany Węgiel. 26-latek może pochwalić się zatem kolejną pozycją w swoim bogatym portfolio.

Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!

Kevin Mglej autorem hitu Blanki

26-letni Kevin Mglej ma na swoim koncie liczne sukcesy. Autor tworzy numery nie tylko dla swojej narzeczonej Roksany Węgiel, ale dla innych reprezentantów polskiej sceny muzycznej. Wspólnie z WOLF HOUSE stworzyli teraz numer Boys Like Toys, z którym Blanka chce powtórzyć sukces Solo.

Nowy numer Blanki, który miałem przyjemność współtworzyć, już dostępny wszędzie - pochwalił się w mediach społecznościowych.

Wpada w ucho?

Listen on Spreaker. Źródło: Narzeczony Roxie Węgiel napisał hit Blance. Kevin Mglej wśród autorów Boys Like Toys