Smolasty

i

Autor: AKPA

KONCERT NA STADIONIE

Bilety na Roztańczony PGE Narodowy 2023 rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Gdzie kupić i za ile?

2023-09-28 8:53

Najgorętsza impreza nadchodzi wielkimi krokami. Już w sobotę 30 września 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie, publiczność będzie bawić się w rytm najlepszych hitów. Sprawdź gdzie i po ile kupić bilety na jedno z popularniejszych koncertów w Polsce!

Bilety na Roztańczony PGE Narodowy poszukiwane są przez wiele osób, które uwielbiają dobrą zabawę w rytm najlepszych hitów. Nic dziwnego, w końcu kolejna edycja najpopularniejszego koncertu w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę 30 września na PGE Narodowym w Warszawie pojawi się scena, a na niej popularne gwiazdy muzyczne. Nie zabraknie Dody, Smolastego, Edyty Górniak, Viki Gabor, Blanki, Kubańczyka, a także gwiazd ze świata disco polo. Publiczność będzie mogła bawić się także w rytm hitów Skolima, zespołu Boys, Pięknych i Młodych, Defisa czy też Zenka Martyniuka. Roztańczony PGE Narodowy to nie tylko koncerty, to cała uczta dla zmysłów - kolorowe światła, efektowna scenografia i najlepsi artyści w jednym miejscu. Ile kosztują bilety na Roztańczony Narodowy? Gdzie je kupić? Do wyboru są różne miejsca - sektory, płyta, a nawet strefa VIP.

Lena Moonlight o muzyce, Roztańczonym Narodowym i Mam talent - wywiad Radio SuperNova

Roztańczony Narodowy 2023 - BILETY, CENY

Gdzie kupić bilety na Roztańczony PGE Narodowy? Ile kosztują? Jeśli chcielibyście znaleźć się pod sceną musicie zakupić wejściówki na stronie ebilet.pl. Do wyboru są różne strefy i miejsca, a ich ceny zaczynają się od 109 zł. Do wyboru jest także specjalny pakiet VIP, który na Roztańczony Narodowy kosztuje od 700 zł i zawiera: przestrzeń VIP, ekskluzywne miejsca na balkonie bezpośrednio przed strefą z najlepszym widokiem na scenę, catering VIP - przekąski zimne i ciepłe, przystawki, danie główne, deser, napoje, piwo oraz piwo bezalkoholowe, dedykowana obsługa kelnerska, dedykowana recepcja VIP Concierge, osobna toaleta, osobne wejście czerwonym dywanem do strefy VIP, asysta hostess w lobby przed strefą, dostęp do wi-fi. 

Listen on Spreaker.