Blanka

i

Autor: AKPA

ROZRYWKA

Roztańczona Polska tym razem na Litwie w Solecznikach. Kto wystąpi 17.09 na koncercie TVP3?

2023-09-15 11:12

Cykl koncertów "Roztańczona Polska" powoli dobiega końca. Przed nami jeden z trzech ostatnich koncertów, który odbędzie się tym razem na Litwie w Solecznikach. Na scenie zobaczymy nie tylko polskich artystów, ale także zagranicznych. Sprawdź, kto oprócz Blanki wystąpi na scenie 17 września. Będzie się działo!

Roztańczona Polska 17 września tym razem będzie miała nieco inny charakter. Będzie to Roztańczona Litwa, ponieważ to właśnie tam w Solecznikach odbędzie się huczna impreza, która na żywo będzie transmitowana w TVP3. Dokładnie od 14 maja 2023 roku co niedzielę w TVP3 transmitowane są na żywo letnie koncerty pod szyldem "Roztańczona Polska". Dzięki temu widzowie Telewizji Polskiej mogą co tydzień bawić się w rytm najlepszych hitów w wielu miastach Polski, podobnie jak było to w ubiegłym roku podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Trasa "Roztańczonej Polski" odbyła się już w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie, Chełmnie, Sochaczewie, Zamościu, Myślenicach, Opolu, Sandomierzu i Iławie. Teraz natomiast przyszła pora na Litwę a dokładnie na Soleczniki. Kto wystąpi 17.09.2023 na Roztańczonej Litwie? Poznajcie nazwiska artystów!

ZOBACZ TAKŻE: sanah pokazała jak po koncercie wyglądają jej stopy. Będziecie przerażeni!

Blanka dzieckiem skazanym na sukces - SuperNova

Roztańczona Litwa - kto wystąpi 17 września? GWIAZDY

Już w najbliższą niedzielę 17.09.2023 na antenie TVP3 zostanie wyemitowany na żywo koncert Roztańczona Litwa. Na scenie w Solecznikach wystąpią między innymi:

Koncert będzie transmitowany na żywo na antenie TVP3 w niedzielę 17 września o godzinie 20:00. Wydarzenie Roztańczona Litwa poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.